2726
عنوان

دوست ندارم باهاش بگردم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 49 پست
حالا برو شایدشوهرش دوستی داداشی چیزی داشته باشه تو هم ببینن خوششون بیاد. تو سن ازدواج اگه هستی تو مج ...

نه بابا 

من همه چي دارم قيافه موقعيت و .....

ولي شانس اصلااااااا

ديگه اميدي ندارم به ازدواج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرمن بدم نیست باهاش دوست باشی خداروچه دیدی شاید یه کیس مناسب برات جورکرد..

دوست خوبیه که به همین زودی دوست شوهرش رو معرفی کرده ..بفکرته..

عجولانه تصمیم نگیر دلبندم⚘

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2728
دوستت آدم به این خوبیه تازه به فکرت هم هست اونوقت انقد راحت میخوایی از دست بدیش! 

ميدوني دوست من اصلا حجاب نداره جلو همه بي روسري ميگرده اهل حجاب و نماز و اين حرفا نيست مدام مهموناي مختلط دارن

ولي من نه اهل نمازم

خيلي محجبه نيستم ولي معموليم

این که نشد دلیل که باهاش نگردی چه اشکالی داره یکی زود ازدواج میکنه یکی دیر یکی زود شاغل میشه یکی چن ...

حس ميكنم باهاش حرفي ندارم

اون از شوهرش ميگه از عروسيش

من از چي بگم؟

ميدوني دوست من اصلا حجاب نداره جلو همه بي روسري ميگرده اهل حجاب و نماز و اين حرفا نيست مدام مهموناي ...

خب تو باحجابت باش تومراسماشون

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
کاش منم یه دوست خوب داشتم تازه به فکر ازدواج شما هم هست

خيييييلي باهم صميمي بوديم

يادمه شبا پيش هم ميخوابيديم بعد كه من خوابم ميبرد مامانم ميومد منو بغل ميكرد ميبرد خونه😁

كلييييي باهاش عكس دارم از بچگي

خلا چیه خب اون از تو چیزی سرتر نیست الا شاغل بودنش این باعث رقابت و سعی بیشتر تو برای بهبود زندگیت نمیشه ایا؟

ادم خوبه همیشه با بهتر از خودش یا حداقل در سطح خودش بپره تا سطحش بالا بره 

بنظرمن بدم نیست باهاش دوست باشی خداروچه دیدی شاید یه کیس مناسب برات جورکرد.. دوست خوبیه که به همین ...

من انقدر بد شانسم

انقدر خواستگارام بهم ميخوره

دگ قيد زندگي و ازدواجو زدم

اگرم واقعا نمیخوای باهاش دوست باشی هروقت میگه بیا پیشم به بهانه های مختلف نرو.یواش یواش کم کن دوستیتو..

حس ميكنم باهاش حرفي ندارم اون از شوهرش ميگه از عروسيش من از چي بگم؟

خب اگه اونجوریه و باهاش خوش نمیگذره بهت این بحثش جداست سرد باش اونم خودش کم کم ازت فاصله میگیره

من انقدر بد شانسم انقدر خواستگارام بهم ميخوره دگ قيد زندگي و ازدواجو زدم

مگه چندسالته؟؟

2706