1464
1411
عنوان

دوست ندارم باهاش بگردم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 49 پست
بخاطر ظاهرم و وضع بابام خيييييلي خواستگار دارم ولي الكي الكي بهم ميخوره خسته شدم اصلا كلا ...

خب پس همه جوره اوکی هستی دیگه..ان شاالله که یه حاستگار خوب واست بیاد وبه زودی عروس شی❤

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
بنظرم چون شما تو خاستگاری موفقی نداشتی وازدواج نکردی احساس خلا میکنی..وگرنه چیزی کم نداری...مطمئنم د ...

نه عزيزم حجاب اون ربطي بمن نداره

منم خييييلي محجبه نيستم معمولي ام 

نه چيزي كم ندارم فقط خلام تو زندگي ازدواجه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

نه عزيزم حجاب اون ربطي بمن نداره منم خييييلي محجبه نيستم معمولي ام  نه چيزي كم ندارم فقط خ ...

خب اون بنده خدا که بهت یکی رو معرفی کرده‌

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خب پس همه جوره اوکی هستی دیگه..ان شاالله که یه حاستگار خوب واست بیاد وبه زودی عروس شی❤

سرهمين حرص ميخورم دگ

همه جوره اوكي ام ولي همه خواستگارام داغون يه دونش خوبه اونم بهم ميخوره

اونوقت يكي مثل اين دوستم هيچي نداره يه پسر توووووپ مياد تو ٢٠سالگي ميگيردش

1473
اخهههه پسره ام يكيه لنگه شوهر اين😅

مگه سوهرش چشه؟؟

سرهمين حرص ميخورم دگ همه جوره اوكي ام ولي همه خواستگارام داغون يه دونش خوبه اونم بهم ميخوره اونوقت ...

اخه توکه مبگی شوهرش خوبه که

1485