1363
1411
عنوان

دوست ندارم باهاش بگردم😩

428 بازدید | 49 پست

يه دوست داشتم باهم همسايه بوديم 

از ٤سالگي تا ٨سالگي من باهم دوست صميمي بوديم هرروز تا شب باهم بوديم

بعدش اونا ازونجا رفتن شدن همسايه خالم بازم تا دوسال ما همو نميتونستيم ول كنيم من ميرفتم اون ميومد بازي ميكرديم 

همو گم كرديم ديگه مام خونمونو عوض كرديم تا پارسال كه ديدم اومدن كوچه بغلي ما همو دوباره پيدا كرديم😁😁

تو دسته ديدمش تو مسجد اين چندروز ديدمش هي منو صدا ميكرد برم پيشش بشينم

مامانامونم باهم دوستن...

حالا خيييييلي دوباره باهام صميمي شده همش پيام ميده حالمو ميپرسه تو اينستا تگ ام ميكنه تو پستاش

پيام ميده بريم بيرون

ولي من اصلااااااا دلم نميخواد دگ باهاش بگردم

چون اون با يه پسر خوب و پولدار  ازدواج كرده خيلي خوشبخته شاغل ام شده

ولي من نه ازدواج كردم نه سركار ميرم

احساس خلا دارم پيشش🥺🥺

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

برادرشوهر نداره🤪

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم. هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1401

حالا برو شایدشوهرش دوستی داداشی چیزی داشته باشه تو هم ببینن خوششون بیاد. تو سن ازدواج اگه هستی تو مجالس و مراسم ها برو 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برادرشوهر نداره🤪

اتفاقا چرا

دوست شوهرشو بهم معرفي كرده

ولي فكرنكنم بهم بخوريم

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
اتفاقا چرا دوست شوهرشو بهم معرفي كرده ولي فكرنكنم بهم بخوريم

دوستت آدم به این خوبیه تازه به فکرت هم هست اونوقت انقد راحت میخوایی از دست بدیش! 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براش دعا کن خوشبخت باشه،خوش قلبه دوستت داره حیف نیست بخاطر این حس اشتباه همچین دوست خوبی رو از خودت ...

اخه من با اون چه حرفي دارم

اون متاهله 

من مجرد كه دوست پسرم ندارم بخوام براش در موردش حرف بزنم

1376

این که نشد دلیل که باهاش نگردی چه اشکالی داره یکی زود ازدواج میکنه یکی دیر یکی زود شاغل میشه یکی چن سال طول میکشه یا اصلا شاغل نمیشه چرا انقد مقایسه میکنی خودتو برو خوش بگذرون قرار نیس همه مث هم باشن که

لطفا یه صلوات برا خواهرشوهرم بفرستین و دعا کنین این سری آی وی افش جواب بده و باردار بشه😔
منم نسبت ب همه اطرافیانم اینطوریم چون کم دارم پیششون

كم ندارم اتفاقا

وضع باباش اصلااااا خوب نيست شانس اورد يه پسر خوب اومد گرفتش

من وضع بابام خيييييلي خوبه هرچي اون داره تو متاهلي ميبينه من همشو خونه بابام ديدم

خب توام انشاءالله يه شوهر عالي قسمتت ميشه عزيزم  درك ميكنم ولي اين همه خاطره دارين باهم

عاااااره خييييلي باهم خاطره داريم 

ولي نميدونم چرا احساس كمبود دارم پيشش

اخه من با اون چه حرفي دارم اون متاهله  من مجرد كه دوست پسرم ندارم بخوام براش در موردش حرف بزن ...

مگه همه حرف متاهل ها و مجردها از مردهاست 

برید بیرون خوش بگذرونید،بگردید،،از خودتون حرف بزنید 

انقدر مطلب برای صحبت هست زیاد

1403
حالا برو شایدشوهرش دوستی داداشی چیزی داشته باشه تو هم ببینن خوششون بیاد. تو سن ازدواج اگه هستی تو مج ...

نه بابا 

من همه چي دارم قيافه موقعيت و .....

ولي شانس اصلااااااا

ديگه اميدي ندارم به ازدواج

دلايلت منطقي نيستن. شايد دوستي با اون باعث پيشرفتت بشه تو هم ب واسطه اون شاغل بشي يا ازدواج كني

نميدونم چرا همچن حس بدي دارم

احساس خلا ميكنم

بنظرمن بدم نیست باهاش دوست باشی خداروچه دیدی شاید یه کیس مناسب برات جورکرد..

دوست خوبیه که به همین زودی دوست شوهرش رو معرفی کرده ..بفکرته..

عجولانه تصمیم نگیر دلبندم⚘

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
دوستت آدم به این خوبیه تازه به فکرت هم هست اونوقت انقد راحت میخوایی از دست بدیش! 

ميدوني دوست من اصلا حجاب نداره جلو همه بي روسري ميگرده اهل حجاب و نماز و اين حرفا نيست مدام مهموناي مختلط دارن

ولي من نه اهل نمازم

خيلي محجبه نيستم ولي معموليم

1364