2726
عنوان

از خوبی شوهراتون بگید...کی سورپرایزتون کردن که یادتون نمیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خوش به حالتون امیدوارم زندگی همه تون پر از آرامش باشه شوهر من که جز پاچه گرفتن کاری واسم نکرد ...

دیدتو نسبت به شوهرت عوض کن ببین چطور زندگیت عوض میشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2728

همیشه بهم میگه تو الویت اول زندگیمی 😍

میگه وقتی تو میخندی از ته دل خوشحالی حالم خوب 💑

تو هرمناسبتی برام کادو میگیره (گل یا هرچیز کوچیکی)🌹

تو کار خونه همیشه کمکم میکنه 👫

بچه ها رو نگه میداره بهم میگه برو یه چند ساعتی واسه خودت بگرد با رفیقات باش 👨‍👧‍👦

عاشقشم خدا برام حفظش کنه و هرچیزی رو که دوسش داره بهش بده❤🙌🌱

خـ❤داے ݥـهرباݩ برایــݥ ڪافیسݓ
عزیزم  دیدم خیلی خوبه ولی خیلی پاچمو میگیره اگه حوصله داری برو تاپیکهامو ببین میفهمی چقد بدبختم ...

ما هم شب و روز دعوا و بحث داشتیم تا جاییکه من گفتم طلاق توافقی میخوام اما رفتیم پیش مشاوره و یه راهکارهایی داد واقعا تاثیر داشت به من گفت فقط سکوت موقع عصبانیت و مثبت اندیشی 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بهترینش توعقد بودیم برام یک گوشی خریده بودکه  کادو کرده بوددادبهم بعدشم یک بوسم کرد،خیلی دوستش دارم اما چون بچه دارنمیشم همیشه غمگینم جدیدا،یکبارم که زایمان زودرس گرفتم بچه ام افتاد ونموند برام، یک دسته گل اورد گذاشت بالا سرتختم توبیمارستان  دیدمش یه کم اروم شدم 

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
متاسفانه شوهرم پیش مشاور نمیاد 

مال منم مجبور شد و گرنه نمیومد خب خودت برو 

هیچی اصلا بلد نیست بهونشم اینه من نمیدونم چی بخرم که تو دوست داشته باشی  توروش گفتم برام جورابم به عنوان هدیه بخری بخدا من بال در میارم ولی انگار نه انگار پولم داره ها ولی هیچی ررام نمیخره البته به عنوان هدیه  نه سالگرد ازدواج نه عقد مه تولد نه چشم روشنی بچه کلا هیچی هیچی 😔😔😔😭😭😭😭

مال منم مجبور شد و گرنه نمیومد خب خودت برو 

بحث اینه اصلا به زندگیم هیچ امیدی ندارم خستم عزیزم از زندگی بریدم دیگه نمیتونم هیچ تلاشی براش کنم همسرمم هیچ انگیزه ی بهم نمیده متاسفانه 

بحث اینه اصلا به زندگیم هیچ امیدی ندارم خستم عزیزم از زندگی بریدم دیگه نمیتونم هیچ تلاشی براش کنم هم ...

منم بریدم بدجور طوری که خواهرام پیش هم دنبالم گفتند داره طلاق میگیره و خیلی اذیت شدم همه اش به طلاق فکر میکردم آخه عزیز فکر میکردم تنهایم اما بازم تلاشمو کردم اتفاقا اینایی زیاد کل کل می‌کنند راحتر و بهتر با هم مچ میشن نا امید نشو با شوهرت حرف بزن بگو بیا درست زندگی کنیم 

منم بریدم بدجور طوری که خواهرام پیش هم دنبالم گفتند داره طلاق میگیره و خیلی اذیت شدم همه اش به طلاق ...

فدات عزیزم بهش میگم اگه قبول کنه امیدوارم تو زندگیت همیشه خوش باشی