2737
2734
عنوان

از خوبی شوهراتون بگید...کی سورپرایزتون کردن که یادتون نمیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 118 پست

یه بارم بابام رفته بود خرید کنه برای کارش بعد شب دیر وقت رسیده بود اونوقتا من اول ابتدایی بودم از خواب بیدار شدیم دیدم تو کل خونه عروسک چیده یه عالمه برامون اندازه یه گونی عروسک خریده بود با اینکه شب دیر وقت رسیده بود و خسته بود ولی میخواس سورپرایز شیم   خیلی خوب بود هنوزم یاداوریش شیرینه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
شوهره من ی جانی قاتل زنجیره ای  ادمکشه دزده دست بزن داره من وقتی میاد خونه میرم پشت بوم میشینم ...

😐😦😳🤐

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من عشقم سربازی که بود روز آخرش رفت واسه کاراش الکی بهم گفت چهارماه دیگه واسم زدن و باید وایسم درحال گریه بودم زنگم زد گفت بیا دم خونه منم رفتم اونور خیابون با اون فرم نازش خندید واسم و چشمک زد و رفت چون ازدواج نکردیم نشد بپرم بغلش جلو ملت😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2728
😐😦😳🤐

اقا من تصمیم گرفتم دیگه شوهرمو تعریف نکنم بعضی از دوستان نی نی سایت ناراحت میشن میگن فازت چیه آدم خوشبختیشو جار نمیزنه حسود نیستناااااا فقط میگن ک نگو زشته

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

یکی از تولد هام خیلی نامحسوس اجرا کرد و فوق العاده بود اون لحظه... بردم رستوران گردان،خیلی اتفاقی گفت بریم،بعدش گفت کارت پولمو جاگذاشتم ماشین، رفت و برگشت کادوش گوشی بود...خیلی کارشو دوست داشتم بهترین و قشنگترین سورپرایزم بود...بقیه سورپرایزها رو خودش یا دیگران قبلش لو دادن

2738

سالگرد عقدمون سورپرایزم کرد.با خونوادم هماهنگکرد و کیک و گل  خرید یدفه در خونه رو باز کرد و اومد تو

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
نی نیمون تا بیاد تو دلم یکم دلبری کرد خیلی اذیت شدیم سر بچه دار شدن وقتی فهمیدم ۱۲  ۱۳ تا بی بی ...

واااای دختر عالی بود اشکمودراووردی خیلی حال کردم

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺

من به جشن گرفتن مناسب هایی مثل ولنتاین اعتقادی ندارم و فقط تولدامون و سالگرد ازدواجمونو جشن میگیریم... اما سال اول شوهرم مطمئن نبود که نظرم اینطوریه واسه همین کادوی ولنتاین برام خریده بود... منم بدون توجه به این مناسبت رفتم پیشش و چون انتظار هدیه نداشتم سوپرایز شدم وخیلی بهم چسبید☺️ البته وقتی ذوقم تموم شد ازش تشکر کردم و گفتم که این جشنا برام بی معنیه😅 ولی ازون روز که فهمیدیم هدیه گرفتن چقدر حس خوبی داره بی دلیل برای هم میخریم :)

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸

تو بخشیدن خیلی آقاست اگه مثل من بود تا الان بارهها طلاق گرفته بودیم  دوما خیلی دوستم داره سوما فقط خودش تصمیم میگیره واسه زندگیمون چهارما دست و دلبازه و پنجما بهترین پدر دنیا واسه دخترم هست ششما اولین عشق و آخرین عشقم هست الان با تمام سختی ها 10 ساله با همیم و در کنار هم       سوپرایز یه ماشین خرید البته چونکه از قبل میدونستم زیاد نچسبید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706