2703
2553
عنوان

از خوبی شوهراتون بگید...کی سورپرایزتون کردن که یادتون نمیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شوهرم خیلی کارا کرده خیلی سورپرایزا ولی الان ته خطیم قهریم مخایم جداشیم باابن پیاماتون یاد گذشته افتادم کلی گریه کردم😢😢

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2456
وای چقد حس خوب عشقتون پایدار😍🌹 دعا کنین منم یکی بیاد ک به زندگیم ارامش بده و دوس داشتنش واقعی باش ...

انشالله عزیزم

قشنگ ترین فرمول زندگیم:من+تو=یه دنیا عشق😍😘👑💕💞💑💏

ما خیلی از این خاطرات داریم .

زمانی که دوست بودیم ۳ هفته رفتم مسافرت روزی که اومدم روز زن بود .تو دانشگاه نشسته بودم یکهو دیدم اومد تو باورم نمیشد که دارم میبینمش چون اصلا قرارمون واسه عصر بود  خلاصه جلو حراست دانشگاه پریدم تو بغلش . وای وقتی رفتم تو ماشین پره بادکنک بود و کلی کادو من دیگه از ذوغ مردم .

۲ - خاطره دیگم باز ماله دوران دوستیمونه برام یک تولد مفصل گرفت ولی سوپرایز نبود ولی زمانی که بهم کادومو داد باورم نمیشدچون مثلا ایفون سیکس تازه اومده بود و برام گرفته بود .

الانم که بیشتره اوقات سوپرایزم میکنه .

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

منم شوهرم اوایل بلد نمیتونست سوپرازم کنه چون من گند اخلاق بودم هیچوقت نمیزاشتم هزار تومن زیادی خرج کنه قناعتی بودم خب دستمونم تنگ بود حساب همه ی پولاش رو داشتم تا اینکه ی بار دعوای شدید کردیم گفت من مرد نیستم من زن تو ام 

دیدم راست میگه نمیزارم مردونگی کنه بعد دیگه خودم ی بار سالگرد ازدواجمون سوپرایزش کردم 

شوهرم هم امسال تولدم سوپرایزم کرد

2714

اینقد دوس دارم بدون مناسبت یه چیز کوچیک مثلا یه جفت دمپایی حتی بخره واسم بیاره اصلا هرچی

از رو درآوردم بهشم گفتم ولی اصلا

میگه من میرم بیرون دخترم فقط سهم داره 

من هیچ😳

من نگاه😳

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤

شوهر ندارم

ولی بابای عزیزم یبار روز تولدم بود ابجیم بهش یاداوری کرد رفت کیک خرید با کلی کلاه خوشگل تولد  منم تو اتاق بودم بیخبر یهو صدام زدن با غر و غر رفتم تو پذیرایی دیدم برام تولد گرفتن خیلی خوشحال شدم.. یبارم کوچیک بودم برا تولدم قرار بود از خیلی وقت پیش گوشی بخره تو جشن تولدم هدیه مو با کیک فرستاد بالا انقد خوشگل و با سلیقه کادو کرده بود خیلی ذوق کردم تازه گوشیم از همه مدل بالاتر بود با اینکه سنم از همه کمتر بود  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

شوهره من ی جانی قاتل زنجیره ای  ادمکشه دزده دست بزن داره من وقتی میاد خونه میرم پشت بوم میشینم تا صبح چشماش هر کدوم ی رنگه خیلی خطرناکه پلیس فتا دنبالشه امنیت جانی ندارم میترسم ازش 

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2706