1472
1459

من به جشن گرفتن مناسب هایی مثل ولنتاین اعتقادی ندارم و فقط تولدامون و سالگرد ازدواجمونو جشن میگیریم... اما سال اول شوهرم مطمئن نبود که نظرم اینطوریه واسه همین کادوی ولنتاین برام خریده بود... منم بدون توجه به این مناسبت رفتم پیشش و چون انتظار هدیه نداشتم سوپرایز شدم وخیلی بهم چسبید☺️ البته وقتی ذوقم تموم شد ازش تشکر کردم و گفتم که این جشنا برام بی معنیه😅 ولی ازون روز که فهمیدیم هدیه گرفتن چقدر حس خوبی داره بی دلیل برای هم میخریم :)

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

تو بخشیدن خیلی آقاست اگه مثل من بود تا الان بارهها طلاق گرفته بودیم  دوما خیلی دوستم داره سوما فقط خودش تصمیم میگیره واسه زندگیمون چهارما دست و دلبازه و پنجما بهترین پدر دنیا واسه دخترم هست ششما اولین عشق و آخرین عشقم هست الان با تمام سختی ها 10 ساله با همیم و در کنار هم       سوپرایز یه ماشین خرید البته چونکه از قبل میدونستم زیاد نچسبید 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم و یجورایی طرد شدم    مگه گناهه خب عشقمه     اما هنیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس جز فرزندم غرورم رو بشکنم   
1436
بچه ها خوش به حالتون امیدوارم زندگی همه تون پر از آرامش باشه شوهر من که جز پاچه گرفتن کاری واسم نکرد ...

دیدتو نسبت به شوهرت عوض کن ببین چطور زندگیت عوض میشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم و یجورایی طرد شدم    مگه گناهه خب عشقمه     اما هنیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس جز فرزندم غرورم رو بشکنم   
1469

همیشه بهم میگه تو الویت اول زندگیمی 😍

میگه وقتی تو میخندی از ته دل خوشحالی حالم خوب 💑

تو هرمناسبتی برام کادو میگیره (گل یا هرچیز کوچیکی)🌹

تو کار خونه همیشه کمکم میکنه 👫

بچه ها رو نگه میداره بهم میگه برو یه چند ساعتی واسه خودت بگرد با رفیقات باش 👨‍👧‍👦

عاشقشم خدا برام حفظش کنه و هرچیزی رو که دوسش داره بهش بده❤🙌🌱

خـ❤داے ݥـهرباݩ برایــݥ ڪافیسݓ
عزیزم  دیدم خیلی خوبه ولی خیلی پاچمو میگیره اگه حوصله داری برو تاپیکهامو ببین میفهمی چقد بدبختم ...

ما هم شب و روز دعوا و بحث داشتیم تا جاییکه من گفتم طلاق توافقی میخوام اما رفتیم پیش مشاوره و یه راهکارهایی داد واقعا تاثیر داشت به من گفت فقط سکوت موقع عصبانیت و مثبت اندیشی 

بهترینش توعقد بودیم برام یک گوشی خریده بودکه  کادو کرده بوددادبهم بعدشم یک بوسم کرد،خیلی دوستش دارم اما چون بچه دارنمیشم همیشه غمگینم جدیدا،یکبارم که زایمان زودرس گرفتم بچه ام افتاد ونموند برام، یک دسته گل اورد گذاشت بالا سرتختم توبیمارستان  دیدمش یه کم اروم شدم 

تا توانی دلی بدست اور که دل شکستن هنرنمی باشد
متاسفانه شوهرم پیش مشاور نمیاد 

مال منم مجبور شد و گرنه نمیومد خب خودت برو 

1474

هیچی اصلا بلد نیست بهونشم اینه من نمیدونم چی بخرم که تو دوست داشته باشی  توروش گفتم برام جورابم به عنوان هدیه بخری بخدا من بال در میارم ولی انگار نه انگار پولم داره ها ولی هیچی ررام نمیخره البته به عنوان هدیه  نه سالگرد ازدواج نه عقد مه تولد نه چشم روشنی بچه کلا هیچی هیچی 😔😔😔😭😭😭😭

مال منم مجبور شد و گرنه نمیومد خب خودت برو 

بحث اینه اصلا به زندگیم هیچ امیدی ندارم خستم عزیزم از زندگی بریدم دیگه نمیتونم هیچ تلاشی براش کنم همسرمم هیچ انگیزه ی بهم نمیده متاسفانه 

بحث اینه اصلا به زندگیم هیچ امیدی ندارم خستم عزیزم از زندگی بریدم دیگه نمیتونم هیچ تلاشی براش کنم هم ...

منم بریدم بدجور طوری که خواهرام پیش هم دنبالم گفتند داره طلاق میگیره و خیلی اذیت شدم همه اش به طلاق فکر میکردم آخه عزیز فکر میکردم تنهایم اما بازم تلاشمو کردم اتفاقا اینایی زیاد کل کل می‌کنند راحتر و بهتر با هم مچ میشن نا امید نشو با شوهرت حرف بزن بگو بیا درست زندگی کنیم 

منم بریدم بدجور طوری که خواهرام پیش هم دنبالم گفتند داره طلاق میگیره و خیلی اذیت شدم همه اش به طلاق ...

فدات عزیزم بهش میگم اگه قبول کنه امیدوارم تو زندگیت همیشه خوش باشی