1428
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

بچه ها سلام یک گروه در تل.گرام برای جذب و تمرینات خودشناسیو و خویشتن د‌وستی درست کردم اگر دوست دارید و جدی هستید حتما بیایید فقط اول از طریق واتساپ وارد بشید بعد روی لینک کلیک کنید اینجا فقط لینک واتساپ کار میکنه مجبور به انجام اینکار شدم

https://chat.whatsapp.com/CXqLxt3t1bXLjfvE0IyBfq

ویژگیه خوبش اینه ک مناسبتارو قشنگ میپیچونه

😒😒😒😒😒😂😂

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

من خیلی شوهر مهربونی دارم  

واسه ماهگرد عقدمون تا سه ماه هر ۱۴ ام واسم کادو اورد ک خیلی قشنگ بود واسم 

و اینکه الان ک پام رباط پارع کرده خیلی هوامو داره  و به غرغر کردنام توجه نمیکنه 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/
1394
اولین تولدم بعد عقد  هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت 😊

میشه تعریف کنی اگ دوس داری

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
1390

تولدم .روز زن .سالگرد ازدواجمون .ولی از همه بهتر بعد این که فهمید باردارم خیلی سوپرایز قشنگی کرد فداش بشم الهی 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

اولین تولدم بعد عقد هیلللی سورپرایز شدم یه بارم یه وسسیله واسه کارهای هنریم خرید بی مناسبت که خخخخخیلی سورپرایز شدم هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت 

لطفا برای مامان شدنم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
مهربونه اصلا بد دهن نیست و توهین نمیکنه هیچ وقت.چشمش پاک اولین تولدم ک باهم بودیم ک حدودا 7 سال پیش ...

سوپرایزتو تعریف میکنی اگ دوس داری؟

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
1364