2737
2734
عنوان

رژیم مناسب بارداری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 54 پست

عزیزم الان بچت خیلی کوچیکه از خونت تغذیه میکنه و نیاز نیس تو خیلی بنوری تو عادی بخور بچه س ماه سومه ک ب خوبی رشد میکنه و تو از شش ماهگی چیزای قوت دار بخور و خوب ب خودت برس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان احساس میکنم هنوز هیچی نشده شکمم کلی اومده جلو  مگه میوه هم چاق میکنه ؟

عزیزم یاد خودم افتادم من هم اینطور بودم و بیشتر از شما هم میخوردم شکمم خیلی بزرگه هر کی میبینم قبول نمیکنه یک قلوئه ولی خوبیش اینه رشد بچم خدارو شکر عالیه و درشته.اصلا نگران شکمت نباش بفکر رشد بچت باش.

2728

یا خدا چطور همه ی اینارو تو یک روز میخوری😐 البته من اول بارداری اشتها نداشتم الانم وزن اضاف نکردم ، کم شد

من فوقش بتونم یدونه سیب با انگور و انجیر بخورم اونم واسه یبوست😣

برای سلامتی نی نیم که به موقه بدنیا بیاد یک صلوات بفرستین🌹  
تا میتونی و بدنت میوشه خودت  تقویت کنتا بچت ب موقش ازش استفاده کنه

عزیزم ایشالا که بسلامتی فارغ بشی 

اخه من پلاتین توی کمرم دارم و نباید زیاد اضافه وزن بگیرم شما تا الان چند کیلو چاق شدین؟

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
یا خدا چطور همه ی اینارو تو یک روز میخوری😐 البته من اول بارداری اشتها نداشتم الانم وزن اضاف نکردم ، ...

من میلم فقط به میوه میره هیچ غذایی نمیتونم بخورم  

برنج در حد پنج یا شش قاشق 

نون اندازه کف دست 

2738
حدود ۱۴ کیلو ولی شکمم خیلی بزرگه بچم الان باید ۲۵۰۰تا۲۹۰۰ باشه حدود۳۱۰۰ البته تا اول هفته.

ای جان ماشاالله  😍😍

من میلم فقط به میوه میره هیچ غذایی نمیتونم بخورم   برنج در حد پنج یا شش قاشق  نون ا ...

آره دیگه هر کسی بارداریش یه جوره، فقط مواظب باش بارداری خیلی سخته،

برای سلامتی نی نیم که به موقه بدنیا بیاد یک صلوات بفرستین🌹  
شما که پسر داری میشه از علائم بارداریتون رو بگیید

ممنون.بدون ویار بودم اصلا حال تهوع نداشتم علاقه شدید ب میوه لبنیات اش رشته حبوبات دوغ زیاد میخوردم.دست و پام یخ میزد طبعم از گرمایی برگشت ب سرمایی دوباره شدم گرمایی.خشک شدن شدید پوستم.

ممنون.بدون ویار بودم اصلا حال تهوع نداشتم علاقه شدید ب میوه لبنیات اش رشته حبوبات دوغ زیاد میخوردم.د ...

ممنونم عزیزم شکمتون تیز شده مثل کله قند؟ منم همین علائم شما رو دارم خیلی اش و سوپ دوست دارم از مرغ متنفرم اما گوشت رو میتونم بخورم بخصوص کباب کوبیده 

پوستمم خیلی خشک شده تو ان تی یا آنومالی جنسیت مشخص شد؟؟؟

الحمدالله رب العالمین 
2706