2410
2553

22ماهشه و فقط 20تا کلمه میگه😕

خیلی نگرانم

البته باباش میگه ماها دیر زبون باز میکنیم

اما باهوشه مثلا میگم

کنترل و بیار میاره

زباله رو بنداز آشغالی میبره

یا بگم برو جلو دسشویی بیام بشورمت میرو جلو در سرویس

حرفامو میفهمه

کمکم کنین نگرانم😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من تا سي ماهگيم همون بيست سي تا كلمه ميگفت يهو حرف زد تو سي شش هفت ماهگيش

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2456

من پسرم ۲سالشه...خیلی ک کلمات نامفهوم.....چند تا از دوستانم اینطورن.نگران نیستم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2714
مرسب  پس نبرمش؟؟

ببري هم بهت ميكه صبركن كتاب قصه براش زياد بخون هركاري ميكنه براش توضيح بده مثلا ليوان و برميداره بگو ليوان رو بزداشتي افرين كتاب رو بزار روي ميز و...

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
اما من میگم نکنه مشکلی داره😢

بردمش شنوایی سنجی .یه خانم ببخشید بیشعور می‌گفت ساااکت شو .حرف نزن ب پسرم.تند ونیز گذاشته بودش رو تخت خاست خفه بشه.اجازه نداد دستگاه رو ببره نزدیک گوشش..منم از زیر دستش آوردنش بیرون اومدم سریع از مطب...ببین اگه میفهمه نگران نباش.مثلا میگی اون کنترل و بیار میاره؟

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببرش مهد کودک فورا ب حرف میاد.من نزدیکمون نیست

ببري هم بهت ميكه صبركن كتاب قصه براش زياد بخون هركاري ميكنه براش توضيح بده مثلا ليوان و برميداره بگو ...

باقصه میونه ای نداره

اما وقتی کاری برام انجام میده تشویقش میکنم و باصدای بلند برا باباش میگم

بردمش شنوایی سنجی .یه خانم ببخشید بیشعور می‌گفت ساااکت شو .حرف نزن ب پسرم.تند ونیز گذاشته بودش رو تخ ...

اره 90%حرفایی که بهش میگم و انجام میده

باباش اومدنی میگم برو درو باز کن باز میکنه

بگم مثلا رو تخت بیام بخابونت میره روتخت و دراز میکشه

2706