1428
1411

دیدیم عکس عادیتو😏بزار پروفایلت اصن!

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....
دیدیم عکس عادیتو😏بزار پروفایلت اصن!

چی بود مگه

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی  رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت .                                                   دوست عزیز مجازی منو ریپلای نکن نظرات ما کاملا متفاوته من دوست ندارم بینمون کدورتی پیش بیاد من فقط نظر خودمو به استارتر میگم اگر از نظر علمی چیزیو غلط گفتم خوشحال میشم از سوادت استفاده کنم اما اگر از نظر عقیده سلیقه با من مخالف بودی منو ریپلای نکن

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390
چی بود مگه

بگی بازم برات میزاره

یه لباس بود مثلا

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....

باز دو دقیقه نبودم😒

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

یه بار دیگه بزار

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1394
مثبت 18 بود؟

نه

یه باسن‌ گنده بود با یه لباس معمولی

هی ام براش تاپیک میزنه 

فک کنم این سومیه

1427
چقدر میپرسین خب تو تایپیک قبلیش برید عکسشو ببینید

تاپیکاشو قفل کرده. دوتاشم.

میشه لطفاً برام دعا کنید، یه مشکل پیچیده ی خانوادگی دارم و اینکه میخوام مامان شم. مرسی