1818
1823

دیدیم عکس عادیتو😏بزار پروفایلت اصن!

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825
چی بود مگه

بگی بازم برات میزاره

یه لباس بود مثلا

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".

باز دو دقیقه نبودم😒

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم در آینده تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  )  منو از چی میترسونی ، از روزِ بزرگ؟ از چی؟ از شب، سیاهی؟ هه ، منم زوزه ی گرگ،منو از چی میترسونی؟از خون؟ از گِره؟ هه، من گرگ شدم ،که مار از خونه ام بره،منو از چی میترسونی؟ از جنگِ تن به تن؟من یک به هزارجنگیدم ، بیا چنگ بزن به من.  

تو 14 روز میشناسنت؟کاربری دومته؟

+خوش به حالت-چرا؟+همیشه میخندی-شبامم دیدی؟! +نه-از روزامم بیشتر میخندم😂 کلا اسکلم😐😁                                                            شعار  ملت ماااا؟؟شعار کشورما؟؟؟شعار هر ایرانیییی؟؟شعار هر دانشجو؟؟واااات؟اگه گفتی؟افرین همه باهم :مرگگگگگگ بر امریکا✋🔫😂😂بلند بگو امریکا دشمن ماست😒😒.     هروقت غلامعلی حداد عادل اسمشو به نوکر شیر خدا اهنگر دادرس تغییر داد منم به مثلث متساوی الساقین میگم سه بر دو بر برابر✋✋عزیزم به جای اینکه بیای با من دعوا کنی لحنت بده،لحنی که باهش متنو مبیخونی تغییر بده😂😐من حواسمو جمع میکنم لحنم بد نباشه شما هم لطفا حواستو جمع کن با لحن بد نخونی که فک کنی من قصد بی احترامی دارم     #هشتگ_دوس_دارم

یه بار دیگه بزار

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم در آینده تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  )  منو از چی میترسونی ، از روزِ بزرگ؟ از چی؟ از شب، سیاهی؟ هه ، منم زوزه ی گرگ،منو از چی میترسونی؟از خون؟ از گِره؟ هه، من گرگ شدم ،که مار از خونه ام بره،منو از چی میترسونی؟ از جنگِ تن به تن؟من یک به هزارجنگیدم ، بیا چنگ بزن به من.  
1846
مثبت 18 بود؟

نه

یه باسن‌ گنده بود با یه لباس معمولی

هی ام براش تاپیک میزنه 

فک کنم این سومیه

1794
چقدر میپرسین خب تو تایپیک قبلیش برید عکسشو ببینید

تاپیکاشو قفل کرده. دوتاشم.

میشه لطفاً برام دعا کنید، یه مشکل پیچیده ی خانوادگی دارم و اینکه میخوام مامان شم. مرسی