1421
1389

باشوهرم دعوام شد.حرفای بدی بهم زد.آخرش گفت که دیگه دوست ندارم .اینارو با جدییت داشت میگفت.خیلی ناراحت شدم.الانم دارم گریه میکنم .تو رو خدا بخاطر آروم شدن دلم راهنماییم کنین.کسی همچین تجربه ای داشته؟تولدمه ولی 😔😔

بخاطر مادرش دعوامون شد هر روز و شب بخاطر مامانش دعوا داریم.میکنم نمیخوام همه جا باهام بیاد ولی شوهرم توجه نمیکنه و هر جا بخوام برم مامانشو هم میاره.اخلاق مادرشوهرمو دوست ندارم.نمیتونم به شوهرم اثبات کنم مامانش چه رفتار و اخلاقهای بدی داره.به خاطر مادرشوهرم جنگ و دعوا داریم و از چشم هم میوفتیم.بارها هم معذرت خواهر میکنم ولی برعکس بیشتر ناز میکنه.خسته شدم

کاربر قدیمیم💗💗

امروزا داستان خیانت خیلی زیاد شده.خیلی میترسم.ناراحتم.چنتا از دوستاش هم خیانت کردن.دلم آشوبه.خب منم آدمم طاقت ندارم همیشه و همه جا مادرشوهرم بچشبه بهمون.ناز  کشیدن هم بلد نیس.تو رو خدا بخاطر خدا هم شده راهنماییم کنین.نمیدونم چیکار کنم😢😢

کاربر قدیمیم💗💗

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

عزیزم صبر رو پیشه راحت کن صلوات بفرست نذر کن خدا رو صدا بزن دعوا نکن خیلی بده 😢😢

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1394

اگ واقعا فک میکنی راهی نیسو همسرت انقد ب مادرش وابسته واسه آرامش خودتت سعی کن خودتو تودل  مادرشوهرت جاکنیو باسیاست هم شده باهاش خوش رفتاری کن اینجوری آرامشت بیشتره پیش شوهرتم عزیزی

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

يه مدت كلا بيخيال مامانش شو بزار بياد كلا نقطه ضعف نشون نده بهش

الان فكر ميكنه تو دشمنه مادرشي اينو ثابت كن كه نيستي بعدش سعي كن بيرون ميريد دوتايي يا سفر بهتون خيلي خوش بگذره سعي كن با زبون خوش بهش بفهموني بايد بيرون رفتن دو نفره داشته باشيد و اين لازمه هر رابطه ايه

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يه سالگي پسره خوشگلمه❤️💙💛

برای همه پیش میاد

من اینجور وقتا سعی میکنم دست بذارم رو نقطه ضعف شوهرم!

همین داستانا رو داشتم ولی بخاطر خواهرش. بهش گفتم نگران الانت نیستم، نگران اون روزیت هستم که من نباشم و تو باشی و یه دنیا حسرت

نقطه ضعفش نبود منه. برای اولین و اخرین بار این جمله رو گفتم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

خب همه مشکلاتی دارن منم خیلی رفتارها و حرفهای مادر شوهرم رو به خاطر رابطه ام با همسرم تحمل میکنم از این گوش در از اون گوش دروازه خیلی سخته ولی شدنیه . برای من رابطه ام با همسرم مهم تر از مادر شوهره .خیلی حرفها و رفتارهای بدی میبینم اما اصلا اجازه نمیدم رابطه مون به خاطرش خراب بشه 

1391

بنظرم واسه اروم شدنت یه دوش بگیر و یکم قران یا نماز بخون. و با خود مادرشوهرت صحبت کن. با زبون بیزبونی و احترام بهش بفهمون ناراحتی از این قضیه...اعتمادبنفستو بالا ببر که زود نری عذرخواهی چون حق باتوئه

عزیزم😢 سوره طلاق بخون معجزه میکنه،ذکر استغفرالله رو ۱۰۰۱بار بگو و لاحول ولا قوه الا بالله رو ۱۰۱بار،واز ته دلت از خدا کمک بخواه،دیگه هم در مورد حضور مادرش بحث نکن دیدی که تا حالا نتیجه نگرفتی برعکس یه مدت رفتارتو تغییر بده و به مادرش حساس نباش برعکس باهاش خیلی خوب باش مطمئنا اوضاع تغییر میکنه 

مدرس زبان فرانسه بصورت انلاين وتضمينى

منم همین مشکل صدبار بیشتر دارم بطوری که نسبت بهم کاملا سرد شدیم و طلاق عاطفی گرفتیم بهم میگه طلاق بگیر ولی من بخاطر بچه هام دارم میسوزم و  میسازم مادرشوهرم کبریت زد به زندگیم و شوهر جاهلم هنوز تو خواب غفلته

1437