2726

دخترم سیزده ماهشه،الان دیدم لثه بالایی دخترم سیاه شده سرچ کردم ظاهرا واسه رویش دندونه،حالا سوالم اینه که اززمان سیاه شدن لثه تادراومدن دندون چندروز طول میکشه؟؟کسی تجربه مشابه داره؟

مهربونا واسه ی شادی روح همسرم یک صلوات بفرستید

پسر منم اولین دندون بالاییش میخواست دربیاد یکم کبود شده بود ترسیدم بردم دکتر گفت بخاطر دندون درآوردنشه . یادم نمیاد چند روز ولی کمتر از یه هفته شد

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سياه نميشه كه چه قطره آهني بهش ميدي؟ پسر من سفيد شده بود قشنگ دندونش معلوم بود كه امروز زد بيرون ١ ...

لیپوزوفر میدم گاهی هم فرامکس ،نه از آهنش نیست عزیزم

لیپوزوفر میدم گاهی هم فرامکس ،نه از آهنش نیست عزیزم

آره منم اينا رو ميدم

اگه باد كرده چند روز ميكشه تا بزنه بيرون،امروز واسه پسرم زده بيرون دندونش همش ناله ميكنه،قبلش خوب بود،همشم ميخواد بخوابه نميدونم چرا

آره منم اينا رو ميدم اگه باد كرده چند روز ميكشه تا بزنه بيرون،امروز واسه پسرم زده بيرون دندونش همش ...

خیلی اذیت میشن کاش میشد واسشون کاری کنیم ظاهرا دندونهای بالایی کبود میشن خدا همه ی بچه ها رو حفظ کنه

بهش پيازچه بده براش روغن زيتون بمال،هويج اينا بده بزار بكشه به لثه اش

آهان باشه چشم پبازچه رو خیلی شنیدم انجام میدم ممنوندخواهر