1373
1341
عنوان

👰بین این دخترها، کی میشه عروس ایشالله😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 15176 بازدید | 775 پست
امضاتو دیدم دعا کردم ی شوهر همین مدلی ک میخای خدا نصیبت کنه.برا منم دعا کن گلی البته از امضام مشخصه ...

انشالله که تیک بارداریت رو ببینم عزیزم... انشالله به حق علی اصغر امام حسین شما هم دامنتون سبز شه چراغ دلتون روشن شه..نمازت رو اول وقت دقیقا همراه اذان بخون شده یک ماه جماعت بخون و بعد هر سه تا نمازت دعای معراج. سوره مریم بخون. ورزش کن ورزش هوازی. خودتو همسرت رو تقویت کن 

قبل از همه اینکارا توکل کن وبه نتیجه اطمینان داشته باش طوری که تو قلبت گرمایش رو حس کنی و تو آغوشت ببینیش

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
من كه هنوز مجردم، ولى تو هرچى بخواى اون ميده؟ اخه بعضى مردا نميدن 

از اول باهاش شرط کردم گفت چشم 

پول دستم نمیده که خودم تنها برم خرید ماهی ۲تومن میده بریزم توی کارتم نگه دارم بعدا که زیاد شد روش پول بذاره برام ماشین بخره

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
چی خب ؟!!! میگم اونا هرکسی رو نمیپسندن کلی سر شغل و دارایی و خیلی چیزا سخت میگیرن، بعد استارتر میگه ...

آهان والا 😂😂😂😂😂😂😂😂

دمت گرم خیلی باحالی

با من تلخ حرف نزن من خودم زهرمارم...
مگه این دخترا شاغل با پسری که شغلش معلوم نیست هیچم نداره ازدواج میکنن مگه کمبود شوهره ما اینجور پسرا ...

میان تاپیک دخترای نی نی سایت رو میخونن که نوشتن خواستگار ندارم دلم میخاد ازدواج کنم .. !  میگن اینا منتظر شوهرن فقط ! 

1376
فقط معتاد و رفیق باز نباشه بقیش درست میشه؟الان اپشنای شما ب اپشنای این دختر خانمای شاغل نمیخوره اخه. ...

بله خب بایدببینیم منظطورتون از شغل ازادچی هست؟ چون معلماکم خاطرخواه ندارن.خب بایدببینیدازنظرچهره ای واخلاقی کدوم رو می پسندید.

اعتماد به نفسشون خیلی بالاس پسرا عجبا بیکار و دیپلمم فکر نکنم با این شرایط این آقا بهش جواب مثبت بدن ...

فقط دیپلم رو اشتباه اومدی😐😐

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
نه اشتباه نگفتم دوباره بخون میگم با شرایط شما دختری که دیپلم داشته باشه و بیکار باشه بهت جواب مثبت ن ...

نظر شما محترم ، ولی یه مورد بود چند سال پیش مادر یک دختری  با مادر بزرگم صحبت میکرد، دختره دیپلم داشت ، مادربزرگم میگفت با  مادرش درباره تو گفتم  موافقه ، میخوای اینو واست بگیریم ، منم اون موقع دانشگاه میرفتم ،سربازی نرفته بود ، کاری نداشتم ،  منطقی نبود ازدواج کنم گفتم نه

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
1288

😑😑

اگه دادن بگیر 😁

زمانه عوض شده ولی🤔🤔 الان نگاه به فیش حقوقی دختراست😐

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
چرا نمیزاره

چون مادرشوهر خاله دختره همسایه مادربزرگ پسره است 

مادربزرگ و پدربزرگه مخالفن خوششون نمیاد از خاله دختره

و چون پدر پسره معتاده و خرج زندگیشونو پدربزرگه میده مادر پسره پشت بابا مامانشه😑

دختره خیلی خوشگله اخلاقشم خوبه ولی ...

انشالله که تیک بارداریت رو ببینم عزیزم... انشالله به حق علی اصغر امام حسین شما هم دامنتون سبز شه چرا ...

عزیزدلم ممنونم ک وقت گذاشتی و راهنمایی کردی.انشاالله ک بتونم تمام این کارهارو انجام بدم

کاش منم تیکر بارداری داشتم...ی نی نی سالم وتپلی...ای خدا هیچ کسی حسرت مادر شدن رو دلش نمونه.بگو آمین یه صلواتم بفرست   

معلم

کاربری دهمم هست از عالم و آدم سیم کارت گدایی کردم خدا شاهده گزارش بزنین بترکم میام یه لنگتونو میبندم به اسب تشنه یه لنگتونو به اسب گشنه    با نظرم هم مخالف بودین ریپلای نکنین میام دهن مهنتونو جر میدم  اعصاب ندارم   :/
1339