1373
1341
عنوان

👰بین این دخترها، کی میشه عروس ایشالله😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 15180 بازدید | 775 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

صد درصد معلم ‌. پرستاری اصلا خوب نیست شیفت شبم داره با مردام زیاد در ارتباطن 🤭 ولی معلمی جوری دورو برش فقط خانومان 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
1379

کار مهم نیست... ببین کی به دلت میشی نه معمولا خوبا زودتر به دل میشینن

اخلاق مهمه انسانیت مهمه اینکهخانواده دار باشن به خانوادت احترام بزارن 

به خونواده هاشون نگاه کن ببین کدوم خانواده ابرو دار تره کدوم خانواده بیشتر حرف خوبیش  هست کدوم خانواده مردم داره

مگ میخای با شغلش ازدواج کنی؟ 

اون چیزی که باهاش آرامش داری انتخاب کن نه اینکه وای اگ شغلش فلان چیز باشه فک و فامیل چی میگن 

من شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه

خب پرستارا که خیلی سرشون شلوغه

ولی میتونن موفق شن مثلن رئیس بیمارستان شن

معلم های عزیزهم از اون جایی که دانش اموزای عزیز گند میزنن که اخلاق عزیزشون...عصبانیتشونو رو در خانه سر شوعرای عزیزشون خالی میکنن...معلمای ما که اینجور بودن بنده خداها😁😁

بهداشت هم بد نیس

بقیه رو نمیدونم

ولی اینا مهم نیس ینی هس ولی کم

مهم دوست داشتن و اخلاقه و طرز رفتارع و فکرع😊

میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستید..ممنون🙏🏻
1376

اگه میخایی با شغلشون ازدواج کنی که دکتر مهندس بگیر قیافه واخلاق و شعور طرفم برات مهم نیست دیگه

آری من لهجه دارم چون من تورک هستم.                       آری من لهجه دارم چون زبان ملی وزبان مادری من تورکی است.                                                             آری من لهجه دارم چون یک زبان بیشتر از تو میدانم.   آری من لهجه دارم چون فارسی دومین زبانی است که میدانم.                ‌                                                    آری من لهجه دارم وافتخار میکنم که فارسی را بالهجه  حرف میزنم چون من تورکم
مگه با شغل طرف میخوای ازدواج کنی؟

هزاران لایک 

اسی اخلاقاشونو باید مینوشتی

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار واسه اینکه ی خونه ی بزرررگ تر بخریم و طبقات پایینم باشه صلوات بفرستید. آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ب صلاح خدا ی نی نی بیاریم.سی سالمونه حس میکنم داریم از زندگیمون عقب میفتیم💗صلوات بفرستید بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗
1378

ببین کدوم کمتر حرف میزنه همون رو بگیر  

آمدي از راه دوري ، تنگ زيباي بلوري *** آمدي ديدي دلم را، خسته در کنج صبوري *** وقت تاريکاي جاده با تو يک فانوس آمد *** تشنه بودم قطره اي را ، با تو اقيانوس آمد *** قصد دل کندن ندارم از تو اي دلکنده از خود *** از تو اي برده دلم را تا شب خوب تولد *** اي هميشه جاودانه در ميان لحظه هايم *** غصه معنايي ندارد تا تو ميخندي برايم *** پيش تو از ياد بردم روزهاي سختيم را *** عشق مديون تو هستم لحظه ي خوشبختيم را
1364