1373
1341
عنوان

👰بین این دخترها، کی میشه عروس ایشالله😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 15178 بازدید | 775 پست

فقط معتاد و رفیق باز نباشه بقیش درست میشه؟الان اپشنای شما ب اپشنای این دختر خانمای شاغل نمیخوره اخه.البته من فرهنگ شهری ک.توش زندگی میکنید نمیدونم.ولی اینجا با این شرایط اینجور دخترا ب شما جواب مثبت نمیدن.

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

هركدوم با شعور تر و با شخصيت تر باشن چيكار شغلشون دارين؟

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
1350

چ گزینه های آسی جلو پات گذاشتن ماشالله

همشو ببر😂😂😂

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
1376

مجبور😑

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍

معلم هم شغل داره هم بیشتر وقت داره برا زندگی مشترک 

ولی همش این نیس که باید ببینی اخلاقاتون به هم میخوره ظاهرهمو میپسندین 

خـدایـ ـــــ ـا . . . ﺣس ﺑﻮﺩﻧﺖ ﻗﺸﻨﮓ ﺗﺮﯾـــ ـــ ــﻦ ﺣﺲ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ... ﺗﻮ ڪـﮧ ﺑﺎﺷﯽ ... ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ .. ﻧـــ ــــــ ــــ ـــــﻪ ! ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ .. ﻋﺸــ ــ ــ ـﻖ ﺍﺳﺖ😍♥️😚😚😚💜
1226

اول قیافه و خانواده و اخلاق دخترو ببین بعد از رو شغلش انتخاب کن اما به نظرم معلم بهتره

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
شما پسرا که بلدین هرکدوم خانوادش پولدار تر بودو  میخواین

واقعا ك😒

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
1339