1421
1411
عنوان

♥♥♥♥♥اینم کیک خیس من...♥♥♥♥♥

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 125 پست

اما من کامل مثل این درست نکردم.

اینم بگم ک مو ب مو با همین دستور درست کنید هم کیک عالی بهتون میده...

دستکاری های من

من یک پینچ نمک،یکنی دستم رو کردم تو ظرف نمک و با دوتا انگشتم نمک برداشتم...میشه یک پینچ...ب آردم اضافه کردم.

برای سسش...

من کامل ۱ونیم پ شیر نمیزنم...دو قاشق خامه +دو ق ماست +بقیه اش تا ۱ونیم پ شیر اضافه میکنم.

ماست رو اولش نمیزنم...همه مواد سس رو میریزم بجز ماست...آماده ک شد ۱پیمانه از سرش برمیدارم برای روش.بعدش ماست میزنم.

تخم مرغ رو سوای سس میزنم تا قششششنگ حجم بگیره...بعدش ب سس اضافه میکنم...

وقتی کیکم حاضر شد چنتا سوراخ ایجاد میکنم روش بعد سس رو ب خوردش میدم.

سس تو ظرفتون جمع میشه و کامل جذب نمیشه کیک رو برش بزنید و با قاشق اون سس رو ب قسمت های برش خورده اش هم بمالید...

کیکش خوب نیست برای بیس کیک تولد...برا عصرونه و مهمونی های دور همی خوبه...

حتتتتتتما پودر کاکائوتون خوش عطر و مرغوب باشه...تو مزه کیک موثره خیلی...

همینا دیگه...

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
فرقش چیه با ارد معمولی

سبک تره...پوست های گندم رو بیشتر جدا کردن...ب اصطلاح تصفیه شده تره...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

فر...بله کیک های یخچالی خ خوشمزه و دلبرن...    

ما خودمون فر نداریم ولی برا جهازم فر خریدم کار باهاش سخته ایا؟؟؟😶😶

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ما خودمون فر نداریم ولی برا جهازم فر خریدم کار باهاش سخته ایا؟؟؟😶😶

نه...هر فری قلق داره...تا بیاد دستت بعدش راحت میشه باهاش کار کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436