1464
1411
عنوان

♥♥♥♥♥اینم کیک خیس من...♥♥♥♥♥

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 125 پست

تو چی گذاشتی قابلمه؟

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1457

برش خورده اش

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نیم پسر شد و خدا رو شکککککر سالمه...پسر پسر داریم ما...قند و عسسسسسل داریم ما...  بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
1449

اینم بافتش

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نیم پسر شد و خدا رو شکککککر سالمه...پسر پسر داریم ما...قند و عسسسسسل داریم ما...  بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
1418
1331