2726

سلام سلام

عصرتون بخیر

ما جمعه تا دوشنبه در نمایشگاه بین المللی فرش، سالن ۱۰، غرفه داریم. میتونید بیاید از نزدیک کارای تبدیل عکس به تابلوفرش رو ببینبد. اونجا بگید از نی نی سایت اومدین من خودم هستم براتون بیست درصد تخفیف از شرکت گرفتم.

کارای تابلوفرش منظره و آیه هم زیاد داریم میتونید تشریف بیارید ببینید.

اگه تو این بازه زمانی خرید آنلاین داشته باشید هم تخفیف براتون می‌زنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم قیمت میدی و اینکه نمونه کار‌میذاری؟خیلی دنبالشم

اگه یه ادرسی شماره ای چیزی بدی که بعد از نمایشگاه بتونیم بیایم خوبه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
عزیزم قیمت میدی و اینکه نمونه کار‌میذاری؟خیلی دنبالشم اگه یه ادرسی شماره ای چیزی بدی که بعد از نمای ...

نمونه کار چندتا گذاشتم عزیزم

الان آدرس پیج رو میدم کامل نمونه هارو ببین 

https://www.instagram.com/ghalikade_ax/

عزیزم قیمت میدی و اینکه نمونه کار‌میذاری؟خیلی دنبالشم اگه یه ادرسی شماره ای چیزی بدی که بعد از نمای ...

این قیمت هامون هست

قیمت تبدیل عکس بافتی
50*70👉340/000
100*70👉700/000
100*150👉1/300/000
قیمت تبدیل عکس چاپی
35*50👉110/000
50*70👉190/000
100*70👉390/000
100*150👉900/000

برای نی نی سایتی ها این چهار روز نمایشگاه بیست درصد تخفیف درنظر گرفتیم.

کاشان هستیم عزیزم، کاشان میتونیم حضوری در خدمت باشیم، شهرک صنعتی سلیمان صباحی، بلوار دکتر اسلامی، شرکت تک ستاره کویر

تل گرام 

09201631223

شماره تماس مدیر فروشمون، واتساپ و تل گرام هم هستن

09103851223

عزیزم من زیاد نمیخوام هزینه کنم فقط درحد یه کادو به یه نفر باشه

سایزشم همین باشه 

قیمتش چند درمیاد؟

فقط هزینه پست رایگانه یا ن؟

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
جالبه شهرای دیگه هم میایین ؟تونمایشگاه ها؟

نه تا به حال به جز تهران توی نمایشگاهی شرکت نکردیم. در آینده ان شاالله مقدور بشه حتما میایم.

ولی برای همه شهرها با تیپاکس ارسال داریم که پرداخت درب منزل صورت می گیره.

عزیزم من زیاد نمیخوام هزینه کنم فقط درحد یه کادو به یه نفر باشه سایزشم همین باشه  قی ...

این 35در 50چاپی هست، 110درمیاد با تخفیف نمایشگاه 88 براتون می زنیم. نه هزینه ارسال با مشتری هست ولی زیاد نیست آخرین بار ارسال داشتیم شیراز حدودا پست 15بود تیپاکس 25.

این 35در 50چاپی هست، 110درمیاد با تخفیف نمایشگاه 88 براتون می زنیم. نه هزینه ارسال با مشتری هست ولی ...

اهان باشه عزیزم

نه من بیشتر ۵۰،۶۰ تومن برای ایشون نمیخواستم کادو تهیه کنم 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
امیدوارم هدیه زیبایی بتونید پیدا کنید عزیزم ان شاالله در آینده در خدمتتون باشم 

مرسی گلم

حالا انشالله برای تولد یکسالگی دختر چندتا بهتون سفارش میدم

2706