2726
همه چی که پول نیست عروسی با پول نمیشه قیاس کرد. عروسی هرچی خرج کنی کمه چون یه باره تو عمر اما پول با ...

نه فقط برای پول . اون همه وقت بزاری با ذوق شوق کلی هزینه و زحمت . پدرت در بیاد. یکی میاد میگه بو میداد. یکی میگه فیلمش کج بود. یکی میگه جوجه اش وارداتی بود. اصلا یه وضعی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون فقط یه تالار ۳۰تومن ورودیشه😂

حالا حتما باید برن تالار لاکچری بگیرن؟!برای ۱۰۰ نفر ی جای خوب و ابرومند و شیک نهایت ۱۵ تومنه

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

من عروسی گرفتم خیلی هم خوشحالم ب نظر من هرچیزی جای خودش، اگه عروسی نمیگرفتم تا ابد عقدش میموند روی دلم، درسته میشد پولشو برای چیزای مهمتر خرج کرد ولی خب خونه و ماشینم انشالا جور میشن، البته ما عروسیمونم خرج چندانی برنداشت چون توی شهرستانیم و حدود 20 تومن شد تالارمون

2728
نه فقط برای پول . اون همه وقت بزاری با ذوق شوق کلی هزینه و زحمت . پدرت در بیاد. یکی میاد میگه بو مید ...

دیگه ادمای حسود همیشه هستن از قدیم الایام همین حرفا بوده تا الان مهم دل خوده ادمه که بهش خوش بگذره گور بابای حرف مردم 

خدایاشکرت
خسیسای فامیل و دعوت کردی  حتمن مگه چقدر کادو میدادن چند نفر دعوتی داشتین

۳۰۰ نفر که از این تعداد نزدیک ۱۰۰ نفر نیومدن

نه خسیس نبودن والا یادم نیست هرکس چقدر کادو داد دقیقا!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
کسایی که میگن مانگرفتیم راضیم دورغ هردختری ارزو پوشیدن لباس عروس داره.

وا عزیزم رویای همه لباس عروس پوشیدن و عروس شدن نیست🤣🤣

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

ميتونيد يه مهموني كوچيك بگيري وبزرگاي فاميل رادعوت كني ميفهمن ديگه-خودت خودتو بهترازهمه ميشناسي اگه ميدوني بعدهاپشيمون ميشي جشن بگير اگه مثل من اصلاحرف وحديث ديگران برات اهميت نداره ممطمني اين چيزاعقده نميشه برات نگير 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
۳۰۰ نفر که از این تعداد نزدیک ۱۰۰ نفر نیومدن نه خسیس نبودن والا یادم نیست هرکس چقدر کادو داد دقیقا!

وای خیلی بده به تعداد دعوت شده ها غذا بزاری و نصفش نیاد عروسی دوستم سیصد نفر از دعوتیاش نیومدن و کلی ضرر کردن 

حتمن بگیر عزیزم اگه دوست داری ،شوهرم میگه برا بچه ها جبران میکنم میگم بچه بمن چه😃 😬 دوست داشتم &nb ...

منم همینو میگم،انقد رو مخ شوهرم‌میرم که شده حتی ی جشن کوچیکم میگیرم😂عکاسیم میرم فیلمم میگیرم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706