2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لباس بپوش برو اتلیه 

من نظری نداشتم چون عروسی گرفتم ولی این پستو دیدم خواستم بگم اگه قراره هزینه لباس ارایشگاه و اتلیه رو بدین فقط ی تالار میمونه ک خب اونم یهو انجام بدید دیگه ما ی تعداد مهمون مختصر و مفید😊

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2714

من عروسي نگرفتم طلاهم نخريدم تازه ماشينمونم فروختيم همه رايه جاكرديم خونه خريديم خيليم راضيم چون همون خونه كوچولو وندادن كرايه خونه باعث شد پيشرفت كنيم الان بعد7سال هم خونه بزرگ داريم هم ماشين مادرشوهرم اوايل خيلي حرص خورد امامحل نداديم آروم شد   

پ ن :قبلاازدواج كرده بودم لباس عروس وجشن مفصل گرفته بودم تو دلم نموند    

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

من. واقعا پشیمون نیستم چون به جاش خونه داریم و خیلی خوشحالم. با ی مهمونی دور همی اومدیم 😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اون سالی که من عروس شدم همزمان بامن عروس خالم هم رفت سرخونه وزندگیش بدون عروسی 

بعد که اومد عروسی من یه دعوایی با خانواده شوهرش راه انداخت که چرا واسش عروسی نگرفتن...

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706