2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من 

نه اصلا پشیمون نیستم چون منو همسرم از اون اول موافق ب عروسی نبودیم بعد از مراسم عقد حدود چهار ماه بعد ک تا خواستیم سفر و جهزیه و خونه رو اماذه کنیم با اجازه خانواده ها رفتیم . بجای عروسی رفتیم ماه عسل مالزی . پول جشن عروسیمون هم گذاشتیم روی خونمون ک انشالله خونه بخریم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

من نمیخواستم بگیرم شوهرم اصرار کرد الان خوشحالم که گرفتم اما نمیدونم اگه نمیگرفتم ناراحت بودم یا نه

به هر حال آدم مزه چیزی دهنش نیاد نمیفهمه چطوریه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2714

من چند تا رو میشناسم که عروسی نگرفتند یکیشون وقتی عروس میبینه بغض میکنه گریه اش میگیره.. یکیشونم فقط ماه عسل رفتن و بعدش رفتن سر خونه زندگیشون الان هم با همدیگه خوشن یه بچه هم دارن راجع به عروسی نگرفتن هیچ وقت حرفی نزده ک پشیمونی باشه

من عروسی گرفتم. 

مثل سگ پشیمانم. حیف پول و وقت.

الان می خواستم عروسی بگیرم در حد یه آرایشگاه ساده و چند تا عکس 

فیلم اصلا بدرد نمی خوره. همیشه توی کشو خاک میخوره.

حیف پول که بدی تالار و سالن و غذا و نوشابه. و..... کاش عروسی نگرفته بودم.

من ک نگرفتم اصلنم پشیمون نیستم رفتم آنتالیا و ازمیر ماه عسل

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706