1507
1411
چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

من بهت توصیه میکنم حتما عروسی بگیر چون بعدا برات خیلی سخت میشه حتما بگیر

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

عروسی  رو همه دوست دارن منم  دارم ولی خوب قرار نیست جشن بگیری بشی مضحکه  دیگران که

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

عمو و عمه و خاله و دایی رو فقط دعوت کردیم چهار بار عروسیمون کنسل شد هر ماه یه فامیل نزدیک فوت میشد دیگه همه میدونستن

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیصبرانه منتظرتیم فندق مامان💋💋💋

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
دمت گرم

عزیزم از من بتو نصیحت حتما عروسی بگیر حتی شده یه مراسم ساده خاهرم همین حرفارو زد الان بعد پونزده سال هنوز پشیمونه و هر عروسی که میره دلش میسوزه چرا اون عروسی نگرفت بعدم از قدیم گفتن عروسی که خرج نداره ارج نداره با این رفتار باعث میشی خونواده شوهرت همیشه بگن این به همه چی راضیه احترامتو نگه ندارن

سلام عزیزززم میام ولی کمتر 😁 باردارم 😎

وایییی عزیزمممم جوجو داری تو دلتتتت چند وقتته دختره یا پسر اسمش چی وایییییی  دلم خاس بوست کنم

خب خب خب باید بگم از تاریخ ..... ۱۱..... آذر منم وارد بامداد خمار شدم وزن اولیه ۶۰ 🥉♦️ هدف اول ۵۵🥈وزن هدف ۵۰🏅🏆میخ تا عید یه شکم خیلیییی تختتت و سسکی طور داشته باشم  اوووم اره 🤦‍♀️😁😁😁  باشد ک رستگار شوم بلهههه            یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
وایییی عزیزمممم جوجو داری تو دلتتتت چند وقتته دختره یا پسر اسمش چی وایییییی  دلم خاس بوست کنم

فداتشمم عزیزززمممم 😍😍😍 فعلا پنج شیش هفته ام اول راهمم😃😃

خدا خنده هاتو آفرید تا زیبایی های دنیا تکیمل شه 😍خدایا شکررر

ما هم عروسی نگرفتیم 

ولیمه دادیم رفتیم کربلا

این قدر اون سفر بهم مزه داااااااد که نگو 

اصلا ده ها عروسی هم میگرفتم این قدر بهم خوش نمیگذشت

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
8
فداتشمم عزیزززمممم 😍😍😍 فعلا پنج شیش هفته ام اول راهمم😃😃

راهنمایی خاستی من هستم سنم کمتره ولی نینیم بزرگتر

خب خب خب باید بگم از تاریخ ..... ۱۱..... آذر منم وارد بامداد خمار شدم وزن اولیه ۶۰ 🥉♦️ هدف اول ۵۵🥈وزن هدف ۵۰🏅🏆میخ تا عید یه شکم خیلیییی تختتت و سسکی طور داشته باشم  اوووم اره 🤦‍♀️😁😁😁  باشد ک رستگار شوم بلهههه            یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅