1464
1411
من نگرفتم یه مهمونی ساده ولی بعد بیست سال هنوز عقده اش رو دلمه 

منم میترسم ‌بمونه🙈🙈میخوام هرجور شدههههههه بگیرم

ینی میشه منم مادر شم؟😢امضامو دیدین ی آمین بگین🌹بادلای پاکتون💝 اخه خیلی تنهام💔
والا  انگار  چقدر  کادو میدن😂😂😂 به خدا   ده بیست تومنم شنیدم  دادن

حالا برای ما کادو ها کمم نبود ۱۷ تومن شد ولی خب خرج عروسی کجا و ۱۷ تومن کجا😐

هنوزم یه تار موتو ب دنیا نمیدم😍❤

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

رفتید سر خونه زندگیتون؟ خودتون رفتید؟ 

من نگرفتم و راضی بودم از بس که ادمای عقده ای دور و برم حرف زدن و سرکوفت دادن الان عروسی میبینم بغض میکنم دوست دارم شوهرمو خفه کنم

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
1473

من گرفتم همه چی هم.خوب بود منتهاشوهرم یکسال و نیمه ک عروسی گرفتیم نمیره عکسارو بگیره میگه پول ندارم خیلی هم بشه نمیخوام و .... چ کنم خودمم ندارم.هیچی ک  برم عکسارو بگیرم میگم بهش تو که نمیخواستی عکس چاپ کنی چرا ودیعه گذاشتی و عکس گرفتی و اصن جشن برا چی گرفتی تازه همینم ک عکس گرفت فکرشو هم.نمیکردم قبلنا مخالف بود یهو گفت بگیریم و بریم اتیلیه اما الان😢😞

عروسی گرفتیم و همینطور جشن عقد مفصل تو سالن یعنی ۲ بار لباس عروس پوشیدم اگه هزار بارم برگردم عقب بازم همینکارو می کنم چون فقد یبار آدم تو عمرش عروس میشه اما سفر همیشه میشه رفت 😖

حالا برای ما کادو ها کمم نبود ۱۷ تومن شد ولی خب خرج عروسی کجا و ۱۷ تومن کجا😐

همون  و بگو😐😴😐  پنجاه  شصت تومن کم کمشه

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
من ک نگرفتم اصلنم پشیمون نیستم رفتم آنتالیا و ازمیر ماه عسل

عشقمممم سلامممم نیستی چند وقته

یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
1469
یکی از نزدیکان من نگرفت و با پولش رفت سفر میگه اولاش برام مهم نبود ولی الان یه عروسی میرم یا عروس می ...

آره درست میگین عروسی یه باره ولی سفر همیشه هست

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم
1474
همه چی که پول نیست عروسی با پول نمیشه قیاس کرد. عروسی هرچی خرج کنی کمه چون یه باره تو عمر اما پول با ...

نه فقط برای پول . اون همه وقت بزاری با ذوق شوق کلی هزینه و زحمت . پدرت در بیاد. یکی میاد میگه بو میداد. یکی میگه فیلمش کج بود. یکی میگه جوجه اش وارداتی بود. اصلا یه وضعی.

من عروسی گرفتم خیلی هم خوشحالم ب نظر من هرچیزی جای خودش، اگه عروسی نمیگرفتم تا ابد عقدش میموند روی دلم، درسته میشد پولشو برای چیزای مهمتر خرج کرد ولی خب خونه و ماشینم انشالا جور میشن، البته ما عروسیمونم خرج چندانی برنداشت چون توی شهرستانیم و حدود 20 تومن شد تالارمون

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرررررت  خدایا مواظب جوجه کوچولوم باش🐥
نه فقط برای پول . اون همه وقت بزاری با ذوق شوق کلی هزینه و زحمت . پدرت در بیاد. یکی میاد میگه بو مید ...

دیگه ادمای حسود همیشه هستن از قدیم الایام همین حرفا بوده تا الان مهم دل خوده ادمه که بهش خوش بگذره گور بابای حرف مردم 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 
1457