1464
1411
من نه پشیمون نیستم زندگیم خداروشکرخوبه اماگاهی دوست دارم یبارم لباس عروس بپوشم ارایش کنم جلوشوهرم ول ...

نه عزیزم هیچم زشت نیس سالگرد عروسیتون برو آرایشگاه لباس بپوش و برین آتلیه عکس بگیرین 

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

اره گلم بار دوم هست  نه رویایی نیستم اصلا

پس عالیه.میتونی هزینه ای که برای عروسیت میشد رو خونه بخری،یا ماشین،یا اگه خونه و ماشین دارین مسافرت خوب برین.

منم تو عقدم و فکر خودم و همسرم اینه جای عروسی که کلی هزینه میشه داروندارمونو بذاریم وسط یه واحد خونه بخریم.بعد تو همون خونه سی تا از فامیلامونو دعوت کنیم من لباس سفید ساده بپوشم بریم آتلیه عکس بگیریم.

1484
برات نگیرن با اینکه خودت نخوای بگیری فرق میکنه ب نظرم 😁

خودش گفت نمیخوام بعدش پشیمون شد

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

یکی از نزدیکان من نگرفت و با پولش رفت سفر میگه اولاش برام مهم نبود ولی الان یه عروسی میرم یا عروس میبینم دلم میگیره چون سفر رو همیشه میشه رفت ولی عروسی یه باره

منم رو همین حساب گرفتم و خدارو شکر از تک تک انتخابام راضی ام و خیلی خیلی بهم خوش گذشت حتی مهمونامون میگفتن عروسی خودشون انقدر بهشون خوش نگذشته بوده و بهترین شب زندگیشون بوده همسرم میگه بیا یه بار دیگه عروسی بگیریم

اگر میگیری استرس نداشته باش از یکسال قبل تحقیق بکن برای انتخابات به مد کاری نداشته باش و چیزی رو بپوش که دوست داری 

1432
وا کی گفته خرج عروسی درمیاد🤤🤤🤤احتمالا از هزینه ها خبر نداری😐

والا  انگار  چقدر  کادو میدن😂😂😂 به خدا   ده بیست تومنم شنیدم  دادن

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا

همه ما دخترا از وفتی چشممونو باز کردیم عشق لباس عروس پوشیدن داشتیم و عروس شدن و همیشع عروس بازی میکردیم شده یه عروسی مختصر بگیرید اما ختما بگبربد چند سال بعد افسوس میخورید الان جو نگیرتتون بخاطر پول خب فوقش عروسی لاکچری نگیرین 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 
1476