1464
1411
من عروسی گرفتم.  مثل سگ پشیمانم. حیف پول و وقت. الان می خواستم عروسی بگیرم در حد یه آرایشگاه ...

ابن حرفو نزن اینا همش خاطرن همش یادگارین 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 
لباس بپوش برو اتلیه 

من نظری نداشتم چون عروسی گرفتم ولی این پستو دیدم خواستم بگم اگه قراره هزینه لباس ارایشگاه و اتلیه رو بدین فقط ی تالار میمونه ک خب اونم یهو انجام بدید دیگه ما ی تعداد مهمون مختصر و مفید😊

هنوزم یه تار موتو ب دنیا نمیدم😍❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

من عروسي نگرفتم طلاهم نخريدم تازه ماشينمونم فروختيم همه رايه جاكرديم خونه خريديم خيليم راضيم چون همون خونه كوچولو وندادن كرايه خونه باعث شد پيشرفت كنيم الان بعد7سال هم خونه بزرگ داريم هم ماشين مادرشوهرم اوايل خيلي حرص خورد امامحل نداديم آروم شد   

پ ن :قبلاازدواج كرده بودم لباس عروس وجشن مفصل گرفته بودم تو دلم نموند    

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

من. واقعا پشیمون نیستم چون به جاش خونه داریم و خیلی خوشحالم. با ی مهمونی دور همی اومدیم 😊

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اون سالی که من عروس شدم همزمان بامن عروس خالم هم رفت سرخونه وزندگیش بدون عروسی 

بعد که اومد عروسی من یه دعوایی با خانواده شوهرش راه انداخت که چرا واسش عروسی نگرفتن...

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1432
واقعا کسایی که عروسی نمیگیرن درک نمیکنم 🙄خرج عروسی حتی بیشتر از خودش درمیاد

من ب خاطر خرجش نبود دوس نداشتم

خدا خنده هاتو آفرید تا زیبایی های دنیا تکیمل شه 😍خدایا شکررر
ابن حرفو نزن اینا همش خاطرن همش یادگارین 

خب دیگه لباس عروس که میپوشی آرایشگاه هم میری و عکس هم میگیری. هم خاطر ه هست هم یادگاری می مونه. 

ولی با سالن و مهمون و ارکسر و هزینه های اینجوری شدید متنفرم. حیف پول.

اره گلم بار دوم هست  نه رویایی نیستم اصلا

یه جشن ساده و کوچک بگیرید. در حد 40, 50 نفر نهایت

اونم به خاطر شادی و جشن شروع زندگیتون

نه به خاطر کسی

💐

ایشالا که خوشبخت بشید

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
1474

وا کی گفته خرج عروسی درمیاد🤤🤤🤤احتمالا از هزینه ها خبر نداری😐

هنوزم یه تار موتو ب دنیا نمیدم😍❤
اون سالی که من عروس شدم همزمان بامن عروس خالم هم رفت سرخونه وزندگیش بدون عروسی  بعد که اومد عر ...

برات نگیرن با اینکه خودت نخوای بگیری فرق میکنه ب نظرم 😁

خدا خنده هاتو آفرید تا زیبایی های دنیا تکیمل شه 😍خدایا شکررر
خب دیگه لباس عروس که میپوشی آرایشگاه هم میری و عکس هم میگیری. هم خاطر ه هست هم یادگاری می مونه.  ...

همه چی که پول نیست عروسی با پول نمیشه قیاس کرد. عروسی هرچی خرج کنی کمه چون یه باره تو عمر اما پول بازم میاد جاش به مرور

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 
من ب خاطر خرجش نبود دوس نداشتم

اماخدايش منم اصلاجشن عروسي دوست ندارم همش استرس همش حرف وحديث 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

نه بابا

ما ۵۰ تومن خرج کردیم ۸ تومن کادو جمع شد کلا

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1457