1428
1411
چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

من بهت توصیه میکنم حتما عروسی بگیر چون بعدا برات خیلی سخت میشه حتما بگیر

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

عروسی  رو همه دوست دارن منم  دارم ولی خوب قرار نیست جشن بگیری بشی مضحکه  دیگران که

گاهی فقط باید گذشت  فقط خندید  گاهی باید رد شد     میدونی چیه؟؟ ادم گاهی میمونه چرا باید تقاص بده اونم  تقاص اون چیزی رو که دخالتی نداشته درش بی خبر از همجا پرت میشه تو دل ماجرا😢😢😢😢            کاش میشد مثل سهراب به ادما بگیم چشم ها را باید شست  جوری دیگر باید دید                          کاش       کاش      کاش
چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

عمو و عمه و خاله و دایی رو فقط دعوت کردیم چهار بار عروسیمون کنسل شد هر ماه یه فامیل نزدیک فوت میشد دیگه همه میدونستن

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که آرزومو براورده کردی و یه فندق گذاشتی تو دلم خودت برام نگهش دار ممنون از همه دوستانی ک برام صلوات فرستادن تا مامان بشم دوستون دارم🤗🤗🤗💋💋💋💕💕💕💕💕💕

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
دمت گرم

عزیزم از من بتو نصیحت حتما عروسی بگیر حتی شده یه مراسم ساده خاهرم همین حرفارو زد الان بعد پونزده سال هنوز پشیمونه و هر عروسی که میره دلش میسوزه چرا اون عروسی نگرفت بعدم از قدیم گفتن عروسی که خرج نداره ارج نداره با این رفتار باعث میشی خونواده شوهرت همیشه بگن این به همه چی راضیه احترامتو نگه ندارن

سلام عزیزززم میام ولی کمتر 😁 باردارم 😎

وایییی عزیزمممم جوجو داری تو دلتتتت چند وقتته دختره یا پسر اسمش چی وایییییی  دلم خاس بوست کنم

یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅
وایییی عزیزمممم جوجو داری تو دلتتتت چند وقتته دختره یا پسر اسمش چی وایییییی  دلم خاس بوست کنم

فداتشمم عزیزززمممم 😍😍😍 فعلا پنج شیش هفته ام اول راهمم😃😃

خدا خنده هاتو آفرید تا زیبایی های دنیا تکیمل شه 😍خدایا شکررر

ما هم عروسی نگرفتیم 

ولیمه دادیم رفتیم کربلا

این قدر اون سفر بهم مزه داااااااد که نگو 

اصلا ده ها عروسی هم میگرفتم این قدر بهم خوش نمیگذشت

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
1394
فداتشمم عزیزززمممم 😍😍😍 فعلا پنج شیش هفته ام اول راهمم😃😃

راهنمایی خاستی من هستم سنم کمتره ولی نینیم بزرگتر

یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅