1464
1459
خسیسای فامیل و دعوت کردی  حتمن مگه چقدر کادو میدادن چند نفر دعوتی داشتین

۳۰۰ نفر که از این تعداد نزدیک ۱۰۰ نفر نیومدن

نه خسیس نبودن والا یادم نیست هرکس چقدر کادو داد دقیقا!

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

چطور به دیگران اعلام کردید رفتید سر خونه زندگیتون گلم .؟ 

ميتونيد يه مهموني كوچيك بگيري وبزرگاي فاميل رادعوت كني ميفهمن ديگه-خودت خودتو بهترازهمه ميشناسي اگه ميدوني بعدهاپشيمون ميشي جشن بگير اگه مثل من اصلاحرف وحديث ديگران برات اهميت نداره ممطمني اين چيزاعقده نميشه برات نگير 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
1473
۳۰۰ نفر که از این تعداد نزدیک ۱۰۰ نفر نیومدن نه خسیس نبودن والا یادم نیست هرکس چقدر کادو داد دقیقا!

وای خیلی بده به تعداد دعوت شده ها غذا بزاری و نصفش نیاد عروسی دوستم سیصد نفر از دعوتیاش نیومدن و کلی ضرر کردن 

حتمن بگیر عزیزم اگه دوست داری ،شوهرم میگه برا بچه ها جبران میکنم میگم بچه بمن چه😃 😬 دوست داشتم &nb ...

منم همینو میگم،انقد رو مخ شوهرم‌میرم که شده حتی ی جشن کوچیکم میگیرم😂عکاسیم میرم فیلمم میگیرم

ینی میشه منم مادر شم؟😢امضامو دیدین ی آمین بگین🌹بادلای پاکتون💝 اخه خیلی تنهام💔
1432
وای خیلی بده به تعداد دعوت شده ها غذا بزاری و نصفش نیاد عروسی دوستم سیصد نفر از دعوتیاش نیومدن و کلی ...

حالا ضررش هیچی نمیدونستیم با اونهمه غذا چیکارکنیم!😑

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
واقعا کسایی که عروسی نمیگیرن درک نمیکنم 🙄خرج عروسی حتی بیشتر از خودش درمیاد

نه بابا نصفشم در نیومد به خدا

ولی من بخاطر کادو نگرفتم حتی رسمی که کادو هارو اعلام میکنن رو انجام ندادم چون الان شرایط اقتصادی سخته دوست نداشتم کسی بابت کادوش شرمنده بشه تو جمع 

به خاطر دل خودمون گرفتیم

1476

عروسی چیه بابا؟منم پشیمونم عروسی گرفتم .همه اش حرص میخوری اخرشم ملت میان شام کوفت میکنن کلی پشت ادم حرف میزنن .بعضیام پول نمیدن هیچی.

برو بهترین هتل ها با پول تون خوش بگذرون .عروسی چیه

برای حاجت هام یه صلوات می فرستی؟😘

عروسی  رو همه دوست دارن منم  دارم ولی خوب قرار نیست جشن بگیری بشی مضحکه  دیگران که

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1331