2726
عنوان

شرط میبندم هیچ بارداری مثل من نبوده و نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچتون خوب رشد کرد؟

بچه اولم هشت کیلو کم کردم اول دوباره همون هشت کیلو رو اضافه کردم بچم ۲۸۳۰ بود بچه دومم هشت کیلو اول بارداری کم کردم تا آخر بارداری یه گرمم اضافه نشدم دخترم ۳۰۸۰ به دنیا اومد بعد زایمان نه ورم داشتم نه هیچی انگاز نه انگار زایمان کردم تازه لاغر کرده بودم رو فرم تر شده بودم😂 ولی خیلی بارداری بدی دارم از نظر ویار و سرکلاژ و...

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2728
چند هفته ای حالت تهوع دازی من هفته ۲۰ ام همچتان ذارم ، تکوناشم هنوز حس نکردم

هفته ی ۳۰ عزیزم البته الان دیگه تهوعم کمتره ولی سوهاضمه شدید و سوزش معده جاشو گرفت

تکوناشو ولی از هفته ۱۸ فهمیدم چون هم جفتم خلفیه هم چربی شکمی خیلی کم دارم تا هفته ۲۴ وقت هست نگران نباش چیزای شیرین بخور به چپ بخواب تمرکز کن میفهمی

منم باوجود اینکه چندروز دیگه زایمان میکنم میرم بیرون و کلی خرید میکنم شوهرم میگه این چندروز رو بمون ...

من دقیقا تا روز آخر ب گشت بودم...خوب استفاده کن..چون وقتی دنیا اومد اسیر میشی😥😂😂هر چند خداروشکر من دیگه اون دورانو رد کردمو الان بچم 4 سالشه...و دیگه عمرا عمرا فکر بچه دیگه هم نمیکنم😅

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا

حالا فکر کنم هیچکس بارداری منو نداشته تا حالا

تهوع خونریزی جفت پایین امپول هپارین روزی دوتا به شکم از اول تا یکهفته به زایمان امپول پروژستون دوماه تمام انقباض. ورم . اضافه وزن ترک نه روی شکم فقط بلکه به شدت روی کشاله ران و ناحیه ممنوعه کمردرد پادرد استراحت مطلق در نهایت فشارخون بالا و ختم بارداری در ۳۵ هفته😝😝😝😝

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

من قبل بارداریم ۴۷ بودم تو بارداریم ۱۸ کیلو اضافه کردم هر کی منو میدید میگفت چه بارداری بهت ساخته و خوشگلترت کرده دومی رو هم باردار شدم بازم هر کی میدید میگفت علت اینکه تو بارداریت خوشگل میشی چیه

نتیجه اخلاقی؛

همه که تو بارداریشون زشت نمیشن  

بچه اولم هشت کیلو کم کردم اول دوباره همون هشت کیلو رو اضافه کردم بچم ۲۸۳۰ بود بچه دومم هشت کیلو اول ...

خب خداروشکر وزناشون خوب بوده

دقیقا منم سرکلاژ کردمو بد ویارم شدید

خب خداروشکر وزناشون خوب بوده دقیقا منم سرکلاژ کردمو بد ویارم شدید

آره خداروشکر البته چهل هفته کامل بدنیا اومدن 

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
پس چرا آخرش غمگین شد

یادم نره چقدر اذیتش کردم 😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم