2703
2553
عنوان

شرط میبندم هیچ بارداری مثل من نبوده و نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 88 پست
50 بودم شدم 62 ولی هنوز لاغرم نمیدونم کجا رفته

من وقتی ۹ماهم بود رفتم پیش مراقب بهداشتم..میگفت ۵ ماهته ۹ ماه کجابود..گفتم ببخشید دفترچه مراقبتم دست شماست هااا بخونید شکم نداشتم ترکم نزدم..ورم هیچی نداشتم بچه مم ۳۱۰۰ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

50 بودم شدم 62 ولی هنوز لاغرم نمیدونم کجا رفته

منم تقریبا تغییری نکردم !هرکس میبینتم باورش نمیشه باردارم اما فک میکنم این دو ماه باقی مونده حتما تغییر میکنم !!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2456

عزیزم منم همین بودم چهره ام کوچکترین تغییری نکرده بود شکمم کوچیک بود

فقط ۷ کیلو رفت رو وزنم و فقط شکمم یه کوچولو اومده بود جلو بقیه اندامم همون قبلی بود هیچ تغییری نکرده بود

اون ۷ کیلو هم که بچم بدنیا اومد دومین روز وزن کردم خودمو دیدم اونم رفته و به وزن قبلیم برگشتم

گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست...؟
2714

منم ۸کیلو کم کردم یه گرمم اضافه نکردم تا آخر بارداریم

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

عزیزم من منمدقیقا مث تو بودم بجز کمر درد،ترکم حتی یه دونه نداشتم،دو سه روز قبل زایمان چنا ترک پهلوهام خورد شکمم ترک نخورده،بعد زایمانم یه ذره بالای رونم ترک خورد،منم خیلی خوشحالبودم ولی خوشحالیم سریع تموم شد،امیدوارم بدن تو ترک نخوره گلم،چون حس بدی داره

2706