1421
1389

هفته 39 ام اما نه کوچکترین ورمی دارم نه زشت شدم نه دماغم بزرگ شده نه کمردردو تنگی نفس گرفتم نه شکمم ترک برداشته نه چاق شدم حالت تهوع هم نداشتم

هیچی چاق نشدی؟؟؟ چه خوب

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

فقط هیچی نگو خدا روشکر کن

ان شالله تا اخر همینی

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

خوش به حالتون چقد اضاف وزن کردین؟؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم !خدایا خودت مواظب فرشته کوچولوم باش!ممنونم بابات هدیه قشنگت
1436

چشت میکننا😐

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو
1394
1387

منم تا الان همینم😂فقط شکم دارم هیچ جاییم چاق نشده

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
1331