1428
1389
عنوان

شرط میبندم هیچ بارداری مثل من نبوده و نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 88 پست
منم باوجود اینکه چندروز دیگه زایمان میکنم میرم بیرون و کلی خرید میکنم شوهرم میگه این چندروز رو بمون ...

من دقیقا تا روز آخر ب گشت بودم...خوب استفاده کن..چون وقتی دنیا اومد اسیر میشی😥😂😂هر چند خداروشکر من دیگه اون دورانو رد کردمو الان بچم 4 سالشه...و دیگه عمرا عمرا فکر بچه دیگه هم نمیکنم😅

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉

حالا فکر کنم هیچکس بارداری منو نداشته تا حالا

تهوع خونریزی جفت پایین امپول هپارین روزی دوتا به شکم از اول تا یکهفته به زایمان امپول پروژستون دوماه تمام انقباض. ورم . اضافه وزن ترک نه روی شکم فقط بلکه به شدت روی کشاله ران و ناحیه ممنوعه کمردرد پادرد استراحت مطلق در نهایت فشارخون بالا و ختم بارداری در ۳۵ هفته😝😝😝😝

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

من قبل بارداریم ۴۷ بودم تو بارداریم ۱۸ کیلو اضافه کردم هر کی منو میدید میگفت چه بارداری بهت ساخته و خوشگلترت کرده دومی رو هم باردار شدم بازم هر کی میدید میگفت علت اینکه تو بارداریت خوشگل میشی چیه

نتیجه اخلاقی؛

همه که تو بارداریشون زشت نمیشن  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بچه اولم هشت کیلو کم کردم اول دوباره همون هشت کیلو رو اضافه کردم بچم ۲۸۳۰ بود بچه دومم هشت کیلو اول ...

خب خداروشکر وزناشون خوب بوده

دقیقا منم سرکلاژ کردمو بد ویارم شدید

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞
1432
خب خداروشکر وزناشون خوب بوده دقیقا منم سرکلاژ کردمو بد ویارم شدید

آره خداروشکر البته چهل هفته کامل بدنیا اومدن 

دعای مادرا عجیب گیراست ، یادش بخیر مامانم همیشه بهم میگفت الٰهی پیر شی مادر، چه زود مستجاب شد!!! از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مااااماااانم😢😢😢😢
چطوری فقط 2 کیلو  چیکار کردی ؟

کم میخورم بیشتر میوه میخورم شبا شام نمیتونم بخورم 

همه ی اینا بخاطر حال بد معدمه نه که نخوام بخورم

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'یارا' مامان عاشقته🤰💞
پس چرا آخرش غمگین شد

یادم نره چقدر اذیتش کردم 😕

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎