2726
عنوان

کاهش میل جنسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 84 پست
احتمالا پس منو شامل نمیشه 😂😐 آهان یچیزی بی ادبیه ولی خب ببخشیدا اینا که بازی میکنن اکثرا سفیدن خب ...

اونا بازیگرن بخاطر پول هرکاری میکنن،طب سنتی ثابت کرده رنگ پوست ارتباط مستقیمی با مزاج داره😉

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
اونا بازیگرن بخاطر پول هرکاری میکنن،طب سنتی ثابت کرده رنگ پوست ارتباط مستقیمی با مزاج داره😉

جلل الخالق !!😀 

چرا منو شامل نمیشه ؟😆

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفیدیت به سرخی میزنه یا خیلی سفیدی اصطلاحا میگن سفیدمهتابی؟

نه والا سرخ نیست 🤔🤔

قرمزی فقط گونه هامه مثلا وقتی ورزش میکنم سرخ میشه صورتم 🤔

ولی بدنم نه

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
2728
نه والا سرخ نیست 🤔🤔 قرمزی فقط گونه هامه مثلا وقتی ورزش میکنم سرخ میشه صورتم 🤔 ولی بدنم نه

بله قرمزی گونه نشون دموی بودن مزاجته،سرخوسفیدا گرمن،سفید مهتابیا سردن

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
الان یکساله به جز چند مورد .... بقیه اش هیچ لذتی نداشته برام . من واقعاً دنبال یه راه چاره ام . چکار ...

به وضعیت روحیم برمیگرده..اگه شادم هست..روزایی که افسرده ام تعطیله

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
وا یعنی چی لذت نمیبری  والا ما ک مجردیم دلمون میخاد همش بااینک جنس مخالفم دورمون نیس باید هی م ...

توهنوز مجردی متاهل بشی وسختی روزگار ادم وسرد میکنه ،ماهم مجرد بودیم همین ومیگفتیم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
منم یه ساله ازدواج کردیم یکبارم ارضا نشدم گاهی اوقات(خیلی کم) خودم اشتیاق دارم بهش، اما بازم حین ر ...

عزيزم تو رابطه به چيزاي مثبت همسرت فكر كن.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
کاش دوستانی که گرم مزاجن بیان بگن چن سالشونه..اخه به سن هم ربط داره من قبلا خیلی بهتر بودم

من مجردم گرم مزاجم ١٩سالمه 

همشم چیزای گرمی میخورم خرما پیاز زیاد بخورید واقعا من یکی تاثیرشو میبینم😂😂😂😂😂

وا یعنی چی لذت نمیبری  والا ما ک مجردیم دلمون میخاد همش بااینک جنس مخالفم دورمون نیس باید هی م ...

بهتره تو اين تاپيك هاي زناشويي نيايين.برا خودتون ميگم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2706