1421
1363
عنوان

کاهش میل جنسیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 84 پست
احتمالا پس منو شامل نمیشه 😂😐 آهان یچیزی بی ادبیه ولی خب ببخشیدا اینا که بازی میکنن اکثرا سفیدن خب ...

اونا بازیگرن بخاطر پول هرکاری میکنن،طب سنتی ثابت کرده رنگ پوست ارتباط مستقیمی با مزاج داره😉

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
اونا بازیگرن بخاطر پول هرکاری میکنن،طب سنتی ثابت کرده رنگ پوست ارتباط مستقیمی با مزاج داره😉

جلل الخالق !!😀 

چرا منو شامل نمیشه ؟😆

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
جلل الخالق !!😀  چرا منو شامل نمیشه ؟😆

سفیدیت به سرخی میزنه یا خیلی سفیدی اصطلاحا میگن سفیدمهتابی؟

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   

مامانا من میشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سفیدیت به سرخی میزنه یا خیلی سفیدی اصطلاحا میگن سفیدمهتابی؟

نه والا سرخ نیست 🤔🤔

قرمزی فقط گونه هامه مثلا وقتی ورزش میکنم سرخ میشه صورتم 🤔

ولی بدنم نه

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...
نه والا سرخ نیست 🤔🤔 قرمزی فقط گونه هامه مثلا وقتی ورزش میکنم سرخ میشه صورتم 🤔 ولی بدنم نه

بله قرمزی گونه نشون دموی بودن مزاجته،سرخوسفیدا گرمن،سفید مهتابیا سردن

1436
الان یکساله به جز چند مورد .... بقیه اش هیچ لذتی نداشته برام . من واقعاً دنبال یه راه چاره ام . چکار ...

به وضعیت روحیم برمیگرده..اگه شادم هست..روزایی که افسرده ام تعطیله

صدای دهل از دور خوش است.
1432
وا یعنی چی لذت نمیبری  والا ما ک مجردیم دلمون میخاد همش بااینک جنس مخالفم دورمون نیس باید هی م ...

توهنوز مجردی متاهل بشی وسختی روزگار ادم وسرد میکنه ،ماهم مجرد بودیم همین ومیگفتیم

ارزوها خسته شدن اینقد براورده نشدن  
منم یه ساله ازدواج کردیم یکبارم ارضا نشدم گاهی اوقات(خیلی کم) خودم اشتیاق دارم بهش، اما بازم حین ر ...

عزيزم تو رابطه به چيزاي مثبت همسرت فكر كن.

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد پرنسس مامانشه😍😍😍😍 
کاش دوستانی که گرم مزاجن بیان بگن چن سالشونه..اخه به سن هم ربط داره من قبلا خیلی بهتر بودم

من مجردم گرم مزاجم ١٩سالمه 

همشم چیزای گرمی میخورم خرما پیاز زیاد بخورید واقعا من یکی تاثیرشو میبینم😂😂😂😂😂

وا یعنی چی لذت نمیبری  والا ما ک مجردیم دلمون میخاد همش بااینک جنس مخالفم دورمون نیس باید هی م ...

بهتره تو اين تاپيك هاي زناشويي نيايين.برا خودتون ميگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1390
من مجردم گرم مزاجم ١٩سالمه  همشم چیزای گرمی میخورم خرما پیاز زیاد بخورید واقعا من یکی تاثیرشو ...

بعد چجور تخليه ميشي؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331