2726
خب بابات ندونه من نظر پدر مادرم برام اصلا مهم نست به شخصه چون من از اونا بشتر مفهمم طبق تجربه اونا ...

نه من ترجیح میدم کاری رو بدون اجازه و اطلاع خانوادم انجام ندم طبق تجربه ی گذشتم 

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
نه ربطی به زبونش نداره ایشالا یه مرد خوب نصیبت بشه و خوشبخت شی منو هم از دعای خیرت بی نصیب نکن😘❤

من زبون بابای خودمو گفتم

همچنین گلم  شوهر خوبی نصیبت شود انشالله

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من ترجیح میدم کاری رو بدون اجازه و اطلاع خانوادم انجام ندم طبق تجربه ی گذشتم 

خوشا به سعادت والدین منطقی و با درک داری

اره به تجربه ات حتما عمل کن

تجربه چیز خوبیه و منم به تجربه ام

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
من زبون بابای خودمو گفتم همچنین گلم    شوهر خوبی نصیبت شود انشالله

ممنون همچنین😘

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728
خوشا به سعادت والدین منطقی و با درک داری اره به تجربه ات حتما عمل کن تجربه چیز خوبیه و منم به تجرب ...

من متاسفانه قبلا یه کاریو بدون اطلاع خانوادم انجام دادم که بشدت ضرر کردم و هنوز که هنوزه دارم تاوانشو میدم بخاطر همین دیگه نمیخام بدون اطلاع اونا کاریو انجام بدم که بعدا اذیت بشم

من خواستگار دارم ولی بهم میخوره میگن بختت قفل شده جن عاشق داری حسوده و ازاین حرفا واقعیت داره؟

البته درمواردنادری هست که بخت را می بندندولی احتمال ان خیلی ضعیف است.

جدی میگید؟؟یعنی واقعیت داره؟

من دربرنامه سمت خدا که دراین موردسوال شده بودکارشناس گفتن بخت بستن وجودداره ولی هر ازدواجی که انجام نمیشه دلیل بخت بستن نیست.

من دربرنامه سمت خدا که دراین موردسوال شده بودکارشناس گفتن بخت بستن وجودداره ولی هر ازدواجی که انجام ...

درسته متوجه شدم  شاید به قول شما منو نبستن ممنون خیالم راحت شد

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
متاسفانه ما با کسی رفت و آمد نداریم ازاین مجلس هام نمیتونم بگیرم بخاطر همین موضوع😔

چن سالته

من در نی نی سایت=آلیس در سرزمین عجایب😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2706