2410
2553
مجلس برگذار کردن خوبه دختراشم خانما میبینن میپسندن دیگه حالا مراسم مردونه برقرار میکرد چی؟

عزیزم قرارنیست خانم های تو جلسه دختر ها را بپسندندیا اقایون تو جلسه.

منظور از برکت روضه امام حسین علیه السلام خداونداز راههایی که خود فرد هم اصلا فکرش را نمی کرده برایش خواستگارمی فرستدکه اصلا خواستگارموردنظراز افراد شرکت کننده در مجلس نیستن.

نه متاسفانه رابطمون باهاشون خوب نیست

حالا نمی تونیدیه تعداداز افراد همسایه را دعوت کنید؟خب اگر باز امکانش نیست فقط خانواده خودتون باشندویه روحانی یا روضه خون دعوت کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در کل همینه دیگه کسایی که ازدواج سنتی مامان پسند دوست دارن به دردشون میخوره

ببین عزیزم تا جایی که جامعه ما یاد داره ازدواج ها سنتی بوده اما اگرمنظورت سنتی که چشم وگوش بسته وبدون شناخت وتحقیق به دیگران بده ونظردختر را هم درنظرنگیره ما هم با اون مخالفیم وازدواجی هم که شما مدنظرتون هم هست اونا هم معایب خودش را داره.

2456
حالا نمی تونیدیه تعداداز افراد همسایه را دعوت کنید؟خب اگر باز امکانش نیست فقط خانواده خودتون باشندوی ...

آره همینکارو باید بکنم 

دعاکن یه بخت خوب خدا نصیبم کنه😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2714
ان شاالله عزیزم مطمئن باش نتیجه خواهی گرفت.

انشالله، ممنونم😘😘😘😘

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
اخلاق بابای من تند نیست ولی اصلا از رفت و آمد خوشش نمیاد حالا فرقی نمیکنه فامیل و دوست و آشنا کلن خو ...

بابای من بر عکس بابای شما عاشق رفت و امده ولی زبونش تلخه

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
نه بابام اینا خوششون نمیاد ازاین کارا منم احساس میکنم آدم بی ارزش میشه بااینکار

خب بابات ندونه

من نظر پدر مادرم برام اصلا مهم نیست به شخصه چون من از اونا بیشتر مفهمم طبق تجربه اونا سطح نگرند به شدت

در ثانی بی ارزش نست نوع اشنا هست مثل هر جای دیگری

دیگه وقتی هچ جوره خواستگار نیست و بیرون در نهایت برای دوستی و . میخوان دیگه چاره چیه؟!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
بابای من بر عکس بابای شما عاشق رفت و امده ولی زبونش تلخه

نه ربطی به زبونش نداره ایشالا یه مرد خوب نصیبت بشه و خوشبخت شی منو هم از دعای خیرت بی نصیب نکن😘❤

2706