2726
فقط همسایه ها نه فامیل

همونم رفت و آمد نداریم کلن باهیچکس😐

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نمی تونیدازتعدادی فامیل دعوت کنید؟

نه متاسفانه رابطمون باهاشون خوب نیست

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2728
ما هم به نظرم میشه برای برگزار روضه کمک کمالی هر چند اندک کرد بازم موثره

خیلی بده هرکسی مارو میبینه میگه در خونتون روی همه بستس فقطم بخاطر اخلاق بابام اینجوری شدیم😔

خوشم نیومد از تاپیکت ببخشید 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
خیلی بده هرکسی مارو میبینه میگه در خونتون روی همه بستس فقطم بخاطر اخلاق بابام اینجوری شدیم😔

وای اخلاق بابام تنده 

نکنه به خاطر اخلاق بابام من خواستگار ندارم    

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

چرا سختش ميكنيد و گير ميدين؟!

حتي روانشناس ها هم ميگن ب دخترايي ك خواستگار ندارن ك بريد ديده بشيد تو مجالس و ...

حالا روضه باشه هم خانواده هاي معتقد و كسايي ك باهاشون اشتراكات بيشتري داري ميان و  ديده هم ك ميشي

مجلس روضه هست و دعا ميكني و حاجت روا هم ميشي

ب همين سادگي

بخاطر این بود که 4 نفر خونه شون امدند و رفتن  دخترا ها رو دیدند  و پسندیدند دختری که ته خ ...

نه عزیزم اتفاقا بااین حرفتون موافق نیستم ما خیلی از دختران اجتماعی وتحصیل کرده در دانشگاه داشته ایم که گزینه ای برای ازدواج نداشتن صحبت من اومدن دیگران برای دیدن دختر خانم خونه نیست صحبت برسراین است که از برکت روضه امام حسین از جایی که شخص گمان نداره ودختر را ندیده خداوندوسایل ازدوج اون را فراهم می کنه.

دختر خاله ام از سایت همسر شوهر کرد خوشبخته

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
وای اخلاق بابام تنده  نکنه به خاطر اخلاق بابام من خواستگار ندارم      

اخلاق بابای من تند نیست ولی اصلا از رفت و آمد خوشش نمیاد حالا فرقی نمیکنه فامیل و دوست و آشنا کلن خوشش نمیاد😬😐

دختر خاله ام از سایت همسر شوهر کرد خوشبخته

نه بابام اینا خوششون نمیاد ازاین کارا منم احساس میکنم آدم بی ارزش میشه بااینکار

2706