2410
2553

یکی از کارشناسان سمت خدا در این موردمی گفت که شخصی چنددختر داشت که خواستگارنداشتن واز این بابت خیلی ناراحت بودتا اینکه برای حل این مشکل پیش یک عالم وارسته رفت ودردل خودرا بیان کردایشون مکثی کردندوبه فکر رفتن بعددرپاسخ ان فرد گفتن شما برای رفع این مشکل برای مدت چندماهی مثلا هفته ای یک جلسه برای امام حسین برقرارکنیدوازهمسایه ها وفامیل هم دعوت کنیدتا درجلسه حضرپیدا کنند.اتفاقا این شخص برنامه روضه خوانی را درخانه اش برگزارکرد تقریبا به 2یا3ماه نرسیدکه برای دختران او خواستگاران خوب یکی یکی پیدا شدوهمگی ازدواج کردنداین نشان دهنده عظمت اقا ابا عبدالله است که با روضه خوانی بسیاری از گره های کوررا باز می کند.

البته این مطلب را که من ازسمت خدا شنیدم درذهنم بودتا اینکه خانواده ای بودندکه درمحله ما که 3تا دختر دم بخت دنبال هم داشتن وبسیار از این بابت نگران بودندتا اینکه این موضوع را به خانواده گوشزدکردم وواقعا به یقین رسیدم چون خودم شاهدبودم که هر3دختر این خانواده به فاصله یک تا یک سال ونیم ازدواج کردندودامادهایی که از ان ها رضایت کامل دارند.

خواستم به دختران مجردی که خواستگاری نداشتن یه ازدواج انان با بودن خواستگار به انجام نرسیده حتما برنامه روضه خوانی را درخانه خود راه بیندازندتا ان شالله با عنایات اقا هرچه زودترازدواج کرده وشوهران خوب نصیب انان شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه ما با کسی رفت و آمد نداریم ازاین مجلس هام نمیتونم بگیرم بخاطر همین موضوع😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2456
2714

بخاطر این بود که 4 نفر خونه شون امدند و رفتن  دخترا ها رو دیدند  و پسندیدند

دختری که ته خونه بشینه و رفت و امدی نداشته باشه معلوم خاستگار نداره

دختر تو اجتماع باشه با شغل یا درس خوندن 4 تا ادم میبنش دبگه میاد خاستگاری  

متاسفانه ما با کسی رفت و آمد نداریم ازاین مجلس هام نمیتونم بگیرم بخاطر همین موضوع😔

ما هم

به نظرم میشه برای برگزار روضه کمک کمالی هر چند اندک کرد بازم موثره

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
2706