1874
1924
ان شاالله عزیزم مطمئن باش نتیجه خواهی گرفت.

انشالله، ممنونم😘😘😘😘

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
اخلاق بابای من تند نیست ولی اصلا از رفت و آمد خوشش نمیاد حالا فرقی نمیکنه فامیل و دوست و آشنا کلن خو ...

بابای من بر عکس بابای شما عاشق رفت و امده ولی زبونش تلخه

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

نه بابام اینا خوششون نمیاد ازاین کارا منم احساس میکنم آدم بی ارزش میشه بااینکار

خب بابات ندونه

من نظر پدر مادرم برام اصلا مهم نیست به شخصه چون من از اونا بیشتر مفهمم طبق تجربه اونا سطح نگرند به شدت

در ثانی بی ارزش نست نوع اشنا هست مثل هر جای دیگری

دیگه وقتی هچ جوره خواستگار نیست و بیرون در نهایت برای دوستی و . میخوان دیگه چاره چیه؟!

بابای من بر عکس بابای شما عاشق رفت و امده ولی زبونش تلخه

نه ربطی به زبونش نداره ایشالا یه مرد خوب نصیبت بشه و خوشبخت شی منو هم از دعای خیرت بی نصیب نکن😘❤

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
1922
خب بابات ندونه من نظر پدر مادرم برام اصلا مهم نست به شخصه چون من از اونا بشتر مفهمم طبق تجربه اونا ...

نه من ترجیح میدم کاری رو بدون اجازه و اطلاع خانوادم انجام ندم طبق تجربه ی گذشتم 

نه ربطی به زبونش نداره ایشالا یه مرد خوب نصیبت بشه و خوشبخت شی منو هم از دعای خیرت بی نصیب نکن😘❤

من زبون بابای خودمو گفتم

همچنین گلم  شوهر خوبی نصیبت شود انشالله

نه من ترجیح میدم کاری رو بدون اجازه و اطلاع خانوادم انجام ندم طبق تجربه ی گذشتم 

خوشا به سعادت والدین منطقی و با درک داری

اره به تجربه ات حتما عمل کن

تجربه چیز خوبیه و منم به تجربه ام

من زبون بابای خودمو گفتم همچنین گلم    شوهر خوبی نصیبت شود انشالله

ممنون همچنین😘

خوشا به سعادت والدین منطقی و با درک داری اره به تجربه ات حتما عمل کن تجربه چیز خوبیه و منم به تجرب ...

من متاسفانه قبلا یه کاریو بدون اطلاع خانوادم انجام دادم که بشدت ضرر کردم و هنوز که هنوزه دارم تاوانشو میدم بخاطر همین دیگه نمیخام بدون اطلاع اونا کاریو انجام بدم که بعدا اذیت بشم

1911
من خواستگار دارم ولی بهم میخوره میگن بختت قفل شده جن عاشق داری حسوده و ازاین حرفا واقعیت داره؟

البته درمواردنادری هست که بخت را می بندندولی احتمال ان خیلی ضعیف است.

جدی میگید؟؟یعنی واقعیت داره؟

من دربرنامه سمت خدا که دراین موردسوال شده بودکارشناس گفتن بخت بستن وجودداره ولی هر ازدواجی که انجام نمیشه دلیل بخت بستن نیست.

من دربرنامه سمت خدا که دراین موردسوال شده بودکارشناس گفتن بخت بستن وجودداره ولی هر ازدواجی که انجام ...

درسته متوجه شدم  شاید به قول شما منو نبستن ممنون خیالم راحت شد

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖
1826
متاسفانه ما با کسی رفت و آمد نداریم ازاین مجلس هام نمیتونم بگیرم بخاطر همین موضوع😔

چن سالته

من در نی نی سایت=آلیس در سرزمین عجایب😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐