1363
1411

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401

چرا سختش ميكنيد و گير ميدين؟!

حتي روانشناس ها هم ميگن ب دخترايي ك خواستگار ندارن ك بريد ديده بشيد تو مجالس و ...

حالا روضه باشه هم خانواده هاي معتقد و كسايي ك باهاشون اشتراكات بيشتري داري ميان و  ديده هم ك ميشي

مجلس روضه هست و دعا ميكني و حاجت روا هم ميشي

ب همين سادگي

بخاطر این بود که 4 نفر خونه شون امدند و رفتن  دخترا ها رو دیدند  و پسندیدند دختری که ته خ ...

نه عزیزم اتفاقا بااین حرفتون موافق نیستم ما خیلی از دختران اجتماعی وتحصیل کرده در دانشگاه داشته ایم که گزینه ای برای ازدواج نداشتن صحبت من اومدن دیگران برای دیدن دختر خانم خونه نیست صحبت برسراین است که از برکت روضه امام حسین از جایی که شخص گمان نداره ودختر را ندیده خداوندوسایل ازدوج اون را فراهم می کنه.

وای اخلاق بابام تنده  نکنه به خاطر اخلاق بابام من خواستگار ندارم      

اخلاق بابای من تند نیست ولی اصلا از رفت و آمد خوشش نمیاد حالا فرقی نمیکنه فامیل و دوست و آشنا کلن خوشش نمیاد😬😐

هرکی لایک کنه خره😒هرکی لایک کنه بیشعوره😒لایک نکن خواهر محترم😒
دختر خاله ام از سایت همسر شوهر کرد خوشبخته

نه بابام اینا خوششون نمیاد ازاین کارا منم احساس میکنم آدم بی ارزش میشه بااینکار

1376
مجلس برگذار کردن خوبه دختراشم خانما میبینن میپسندن دیگه حالا مراسم مردونه برقرار میکرد چی؟

عزیزم قرارنیست خانم های تو جلسه دختر ها را بپسندندیا اقایون تو جلسه.

منظور از برکت روضه امام حسین علیه السلام خداونداز راههایی که خود فرد هم اصلا فکرش را نمی کرده برایش خواستگارمی فرستدکه اصلا خواستگارموردنظراز افراد شرکت کننده در مجلس نیستن.

نه متاسفانه رابطمون باهاشون خوب نیست

حالا نمی تونیدیه تعداداز افراد همسایه را دعوت کنید؟خب اگر باز امکانش نیست فقط خانواده خودتون باشندویه روحانی یا روضه خون دعوت کنید.

در کل همینه دیگه کسایی که ازدواج سنتی مامان پسند دوست دارن به دردشون میخوره

ببین عزیزم تا جایی که جامعه ما یاد داره ازدواج ها سنتی بوده اما اگرمنظورت سنتی که چشم وگوش بسته وبدون شناخت وتحقیق به دیگران بده ونظردختر را هم درنظرنگیره ما هم با اون مخالفیم وازدواجی هم که شما مدنظرتون هم هست اونا هم معایب خودش را داره.

حالا نمی تونیدیه تعداداز افراد همسایه را دعوت کنید؟خب اگر باز امکانش نیست فقط خانواده خودتون باشندوی ...

آره همینکارو باید بکنم 

دعاکن یه بخت خوب خدا نصیبم کنه😔

1387
1331