1428
1411

یکی از کارشناسان سمت خدا در این موردمی گفت که شخصی چنددختر داشت که خواستگارنداشتن واز این بابت خیلی ناراحت بودتا اینکه برای حل این مشکل پیش یک عالم وارسته رفت ودردل خودرا بیان کردایشون مکثی کردندوبه فکر رفتن بعددرپاسخ ان فرد گفتن شما برای رفع این مشکل برای مدت چندماهی مثلا هفته ای یک جلسه برای امام حسین برقرارکنیدوازهمسایه ها وفامیل هم دعوت کنیدتا درجلسه حضرپیدا کنند.اتفاقا این شخص برنامه روضه خوانی را درخانه اش برگزارکرد تقریبا به 2یا3ماه نرسیدکه برای دختران او خواستگاران خوب یکی یکی پیدا شدوهمگی ازدواج کردنداین نشان دهنده عظمت اقا ابا عبدالله است که با روضه خوانی بسیاری از گره های کوررا باز می کند.

البته این مطلب را که من ازسمت خدا شنیدم درذهنم بودتا اینکه خانواده ای بودندکه درمحله ما که 3تا دختر دم بخت دنبال هم داشتن وبسیار از این بابت نگران بودندتا اینکه این موضوع را به خانواده گوشزدکردم وواقعا به یقین رسیدم چون خودم شاهدبودم که هر3دختر این خانواده به فاصله یک تا یک سال ونیم ازدواج کردندودامادهایی که از ان ها رضایت کامل دارند.

خواستم به دختران مجردی که خواستگاری نداشتن یه ازدواج انان با بودن خواستگار به انجام نرسیده حتما برنامه روضه خوانی را درخانه خود راه بیندازندتا ان شالله با عنایات اقا هرچه زودترازدواج کرده وشوهران خوب نصیب انان شود.

😂

عجب

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو


مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید


1390
1394

بخاطر این بود که 4 نفر خونه شون امدند و رفتن  دخترا ها رو دیدند  و پسندیدند

دختری که ته خونه بشینه و رفت و امدی نداشته باشه معلوم خاستگار نداره

دختر تو اجتماع باشه با شغل یا درس خوندن 4 تا ادم میبنش دبگه میاد خاستگاری  

1387
ما هم به نظرم میشه برای برگزار روضه کمک کمالی هر چند اندک کرد بازم موثره

خیلی بده هرکسی مارو میبینه میگه در خونتون روی همه بستس فقطم بخاطر اخلاق بابام اینجوری شدیم😔

هرکی لایک کنه خره😒هرکی لایک کنه بیشعوره😒لایک نکن خواهر محترم😒
1391
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1408
1405
1384
1388
1426
1380
1365
1402
1407
پربازدیدترین تاپیک های امروز
224
29
1415
1382