1421
1389

یه 7، 8ماهی میشه نرفتم تو جمع خانواده شوهر بعد حالا بعد بعد این همه وقت این دوروزو بخاطر روضه مادرشوهرم رفتم .آخر سری همسایه فضولمون که همیشه خونشونه بعد روضه نشسته .واسه دختر خواهرشوم تخم مرغ شکسته به اسم زنداییاش😕😕😕من جاریم اینجوری😯😯.بعد مادر شوهر خواهرشوهرم میگه اینا همه از دوست داشتنه زنیکه احمق میگه نه هیچوقت به چشم دوستی نگیرید اینا همه از دشمنیه😐.حالا کاش دخترش خوشگل باشه😧همه نوه های مادرشوهرم مث همن.خدازیاد نکنه میخواین عکس بدم قشنگ شناخته شم با این همه جزئیات تعریف کردم 😂😂مث کره ای هاین خود مادراشون قبول دارن بچهاشون زشتن میگن چ کنیم دیگه حالامن دوتا دارم دوقلو قیافه هاشون از همه متفاوتتره نسبت به اونا خوشگلتره چشما گرد ولی یکمی سبزه وبا نمک

مادرشوهرش میگه این سفیده تو چشمه😯حالا من دخترشو خیلی دوست دارم همشم بغلمه ولی فقطم بخاطریکه عاشق بچه این سنی خیلی دوست دارم.نه بخاطر زشتی و خوشگلی.مادرشوهرم میگه گفته از روی حسودی منظورش حسودیه😠😬😬خدایا توبه به چیشون 😕😕

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390
1394
نه به اسم ما در اومده

چیزی نمیگفتم

ولی کسی که اینکارو میکنه معمولا بلند اسم نمیگه.

واکنش مادر و خواهرشوهرت چی بود؟

نهایتا میخندیدم میگفتم ما که سال تا سال این بچه رو نمیبینیم به ما افتاد؟ اسم خودتونم گفتین موقع شکستن🙄😏

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
1427