2726
عنوان

شله زرد واسه خانوم باردار

| مشاهده متن کامل بحث + 9335 بازدید | 41 پست
من روز تاسوعا تا دلت بخاد خوردم..زیاد تاثیر نداره..حتی دیروزم خوردم یکم.من چیزایی ک با طبع گرم هستنو ...

اخ دختر گفتی انبه دلم خون شد.از اول حاملگیم با اشک و گریه میگردم دنبالش اینجا اصلا نمیدونن چی هست.

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان ی سوال درباره ی جنسیت دارم...من هم ترش میخورم هم شیرین تو دلم انگار آتیش روشنه ک آب خنک میخورم یا بستنی یا میوه ی خنک حالم جا میاد غذا یا چایی گرم حالمو بد میکنه تا امروز فقط ۳ بار  تهوع داشتم بقیع روزا فقط حالت تهوع و ضعف داشتم خیلی سردم میشه همیشه دستو پاهام یخه همیشه زیر پتو میمونم خیلی هم خسته و بی حالم 😐

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
مگه کجا زندگی میکنی جانم

ترکیه.چندماهه میگردم واسه انبه عکسشم نشون میدم اصلا نمیدونن چیه.انقدر دلم سوخت خیلی هوس کرده بودم

ترکیه.چندماهه میگردم واسه انبه عکسشم نشون میدم اصلا نمیدونن چیه.انقدر دلم سوخت خیلی هوس کرده بودم

اخی ببخشید عزیزم..نمیشه پست کرد😂😂

شماهم بجاش ی میوه هایی میخورین ک ما اسمشو نمیدونیم ولی ظاهرش خ قشنگه

اخی ببخشید عزیزم..نمیشه پست کرد😂😂 شماهم بجاش ی میوه هایی میخورین ک ما اسمشو نمیدونیم ولی ظاهرش خ ...

اره قیافه قشنگی داره اکثر میوه هاش ولی طعم اب میده.دوساله هرمیوه ای میخورم مزه اب میشه هیچیش شیرین نیس