2703
2553

یه پسر ۵ ساله دارم الان باردارم و نی نیم دختر ه ولی یکم میترسم از بزرگ کردن دختر

اخه پسرم خیلی راحت بود برام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دختر ای اطرافیان رو میبینم اینکه همش باید بگن این و نمیخوام دامنم باید اینجور باشه یا ساپورتم باید س ...

استارتر شانسی دختر شد یا کاری کردی مثل رژیم و روز اقدام ؟ آخه منم دختر میخام

متاهل هستم

خرج دختر واقعا زیاده 

از لحاظ شغل آینده ام پسرا امکان کار در جاهای مختلف رو بهتر دارن 

موقع ازدواجم ک باز دختر سخت تره و دقت بیشتری میخواد 

البته واقعا در آینده دلسوز تر از پسره خدا حفظش کنه بداتون

دختر ای اطرافیان رو میبینم اینکه همش باید بگن این و نمیخوام دامنم باید اینجور باشه یا ساپورتم باید س ...

عزیزم ذات دختر اینه ک زیبایی رو دوست داره و اصلا سخت نیس ....بحث امنیتی ک پسر سخت تره واقعا چون دختر رو میشه تو خونه کنترل کرد تا حدی ولی پسر ن۱۴ سالش بشه دیگ تو خونه نمیشه نگهش داشت هم بحث اعتیاد هم جنسی!

خوب مثلا دختر رو لباس و عروسک حساسه که با تربیتدرست فکر کنم مشکلیپیش نیاد پسر روی اسباب بازی و الان پسرام خیلی رو لباسشون حساسن‌پسر شما‌ حساس نیست

بحث امنیتم دختر پسر نداره الان هر کودکی در معرض خطره بایدحواستو جمع کنی 

پريچهرَم💁🏻

من پسرم ک 3سال بیشتر نبود خیلی راحتتر بودم چون کسی خیلی دخالت تو تربیت نداشت پسر اروم و ساکت و حرف گوش کنی بود.کاری میکرد ک بقیه راضی باشن.الان بزرگتر شده ی کم شیطون شده ولی حرف گوش کنتره یا کار اشتباه کنه خودش از خجالت اب میشه ولی دخترم الان یکسال و نیمه اتیش پارررره یعنی شیطنت از سرو روش میباره واقعا ترس ایندش خیلی دارم میترسم نتونم کنترلش کنم😢

2706