1373
1389

یه پسر ۵ ساله دارم الان باردارم و نی نیم دختر ه ولی یکم میترسم از بزرگ کردن دختر

اخه پسرم خیلی راحت بود برام 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بنظر من دختر خیلی سخته واسه همین پسر میخواستم ولی خدا بهم دختر داده و دارم تمام تلاشمو میکنم و اطلاعاتمو در زمینه فرزند دختر میبرم بالا🙂

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387
1376

خرج دختر واقعا زیاده 

از لحاظ شغل آینده ام پسرا امکان کار در جاهای مختلف رو بهتر دارن 

موقع ازدواجم ک باز دختر سخت تره و دقت بیشتری میخواد 

البته واقعا در آینده دلسوز تر از پسره خدا حفظش کنه بداتون

دختر ای اطرافیان رو میبینم اینکه همش باید بگن این و نمیخوام دامنم باید اینجور باشه یا ساپورتم باید س ...

عزیزم ذات دختر اینه ک زیبایی رو دوست داره و اصلا سخت نیس ....بحث امنیتی ک پسر سخت تره واقعا چون دختر رو میشه تو خونه کنترل کرد تا حدی ولی پسر ن۱۴ سالش بشه دیگ تو خونه نمیشه نگهش داشت هم بحث اعتیاد هم جنسی!

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍

خوب مثلا دختر رو لباس و عروسک حساسه که با تربیتدرست فکر کنم مشکلیپیش نیاد پسر روی اسباب بازی و الان پسرام خیلی رو لباسشون حساسن‌پسر شما‌ حساس نیست

بحث امنیتم دختر پسر نداره الان هر کودکی در معرض خطره بایدحواستو جمع کنی 

پريچهرَم💁🏻

من پسرم ک 3سال بیشتر نبود خیلی راحتتر بودم چون کسی خیلی دخالت تو تربیت نداشت پسر اروم و ساکت و حرف گوش کنی بود.کاری میکرد ک بقیه راضی باشن.الان بزرگتر شده ی کم شیطون شده ولی حرف گوش کنتره یا کار اشتباه کنه خودش از خجالت اب میشه ولی دخترم الان یکسال و نیمه اتیش پارررره یعنی شیطنت از سرو روش میباره واقعا ترس ایندش خیلی دارم میترسم نتونم کنترلش کنم😢

1288

دخترو.از یه سنی به بعد بازم میشه تو خونه نگه داشت كنترلش كرد ولی تربیت پسر از یه سنی به بعد نوجوونی خیلی تحت تاثیر دوستاش و بیرون قرار میگیره كنترلش سخت میشه

خدایا شكرت 

نه کاری نکردم ولی آز اسپرم شوهرم خیلی خوب نبود و اسپرم فاست کم بود ولی ما توکل کردیم و اقدام کردیم که اگه باردار نشدم شوهرم شروع کنه به دارو خوردن که با اولین اقدام باردار شدم

1339