عنوان

الهام خانوومی ام؛تاحالا بچه هاتون اولای نشستن با سر زمین خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 22 پست
حالا بزار رآه بره‌ . آیلین میره زیر میز ناهار خوری کله اش میخوره به صندلی.....همش ما دوتا زیر میزیم

وای راه میره؟ای خداااااااااااا اونو شکر بریز درسته بخورش😋😋😋😋😋

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
محافظ سر بگیر مثله یه کوله پشتشه و هر طرفم بچرخه چیزیش نمیشه

باید برم ببینم پیدا میکنم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای راه میره؟ای خداااااااااااا اونو شکر بریز درسته بخورش😋😋😋😋😋

اره ۹ ماهش شد راه افتاد 😂😂😂 والاه انقدر همه میخورن به خودم نمیرسه. دیشب رفته بودم مهمونی دست خالم گرفته میگه دَدَ😂😂 یا میره جلو در میشه دد...بند نمیشه تو خونه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
باید برم ببینم پیدا میکنم

آیلین اون میزاشتم گریه میکرد😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
اره ۹ ماهش شد راه افتاد 😂😂😂 والاه انقدر همه میخورن به خودم نمیرسه. دیشب رفته بودم مهمونی دست خالم ...

ای جونم چقد شیرینه ماشالله اسفند دود کن براش همیشه😍😍😍😍

آیلین اون میزاشتم گریه میکرد😂

جلو شیطنتشو میگرفته😂😂

جلو شیطنتشو میگرفته😂😂

کلا از چیز اضافی گلسر النگو دستبند....حتی لباس آستین بلند خوشش نمیاد😂

کلا از چیز اضافی گلسر النگو دستبند....حتی لباس آستین بلند خوشش نمیاد😂

راحت طلبه پس شانس بیار مای بی بی و در نیاره پرت کنه اونور😁