2726

دختر من ۷ماه و نیمشه تازه یاد گرفته بشینه یه در روزی هست .بعد هرچی بالش میذارم پشتش میجرحه یهو دیدی غافل شدم :تووووپ میخوره سرش زمین. و گریههه گریه

تا حالا ۴ ۵ بار اینجوری شده اعصابم داغونه.ضرر داره؟چقد طول میکشه تعادلش برقرار شه و نیفته؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

وقتی نشسته اصلا تنها ولش نکن. من پسرم که میشینه کنارشم که خواست بیفته بگیرمش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسیارررر زیاد 😂😂😂 حتی بردمش عکس گرفت دکتر گفت سخت نگیر بچه باید زمین بخوره تا بلند شه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
وقتی نشسته اصلا تنها ولش نکن. من پسرم که میشینه کنارشم که خواست بیفته بگیرمش

اخه اینجوری کلا باید کارو زندگیمو ول کنم😥

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
بسیارررر زیاد 😂😂😂 حتی بردمش عکس گرفت دکتر گفت سخت نگیر بچه باید زمین بخوره تا بلند شه

جدی شبنم؟نگران شدم میگپ اینا هنوز کلشون آبه چیزی نداره😥😥😥😥

فرش یا سرامیک؟ من هنوزم دخترم ۹ ماهشه بلند میشه گروپ میخوره زمین با کله  و البته تو۷ ماهگی هم ...

یبار سرامیک بود بقیش فرش😥

بارها بارها هر چقدر مواظب بودم اما نمیدونم چی میشد 

هرچی بالشم میذارم میاد جایی ک پشتش چیزی نیست یهو دیری صدای سرش اومد😐

جدی شبنم؟نگران شدم میگپ اینا هنوز کلشون آبه چیزی نداره😥😥😥😥

اره بابا. آنقدر مواظب بودم ثانیه‌ای غافل میشدم دامب میخورد زمین 😂😂😂😂 تازه ایلین ۶ ماهش بود. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اخه اینجوری کلا باید کارو زندگیمو ول کنم😥

دیگه چاره ای نیست. احتیاط داره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره بابا. آنقدر مواظب بودم ثانیه‌ای غافل میشدم دامب میخورد زمین 😂😂😂😂 تازه ایلین ۶ ماهش بود.  ...

عزیزممممم.عذاب وجدان گرفتم گفتم شاید من خیلی بهش توجه ندارم😐😂

عزیزممممم.عذاب وجدان گرفتم گفتم شاید من خیلی بهش توجه ندارم😐😂

حالا بزار رآه بره‌ . آیلین میره زیر میز ناهار خوری کله اش میخوره به صندلی.....همش ما دوتا زیر میزیم

2706