1373
1389

دختر من ۷ماه و نیمشه تازه یاد گرفته بشینه یه در روزی هست .بعد هرچی بالش میذارم پشتش میجرحه یهو دیدی غافل شدم :تووووپ میخوره سرش زمین. و گریههه گریه

تا حالا ۴ ۵ بار اینجوری شده اعصابم داغونه.ضرر داره؟چقد طول میکشه تعادلش برقرار شه و نیفته؟

به تکنولوژی میگین تِکنالِجی؟                                           بابا شاماها خایلی خافان و خاراجی هاستین   

وقتی نشسته اصلا تنها ولش نکن. من پسرم که میشینه کنارشم که خواست بیفته بگیرمش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1387
وقتی نشسته اصلا تنها ولش نکن. من پسرم که میشینه کنارشم که خواست بیفته بگیرمش

اخه اینجوری کلا باید کارو زندگیمو ول کنم😥

به تکنولوژی میگین تِکنالِجی؟                                           بابا شاماها خایلی خافان و خاراجی هاستین   
بسیارررر زیاد 😂😂😂 حتی بردمش عکس گرفت دکتر گفت سخت نگیر بچه باید زمین بخوره تا بلند شه

جدی شبنم؟نگران شدم میگپ اینا هنوز کلشون آبه چیزی نداره😥😥😥😥

فرش یا سرامیک؟ من هنوزم دخترم ۹ ماهشه بلند میشه گروپ میخوره زمین با کله  و البته تو۷ ماهگی هم ...

یبار سرامیک بود بقیش فرش😥

بارها بارها هر چقدر مواظب بودم اما نمیدونم چی میشد 

هرچی بالشم میذارم میاد جایی ک پشتش چیزی نیست یهو دیری صدای سرش اومد😐

1376
جدی شبنم؟نگران شدم میگپ اینا هنوز کلشون آبه چیزی نداره😥😥😥😥

اره بابا. آنقدر مواظب بودم ثانیه‌ای غافل میشدم دامب میخورد زمین 😂😂😂😂 تازه ایلین ۶ ماهش بود. 

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
اخه اینجوری کلا باید کارو زندگیمو ول کنم😥

دیگه چاره ای نیست. احتیاط داره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره بابا. آنقدر مواظب بودم ثانیه‌ای غافل میشدم دامب میخورد زمین 😂😂😂😂 تازه ایلین ۶ ماهش بود.  ...

عزیزممممم.عذاب وجدان گرفتم گفتم شاید من خیلی بهش توجه ندارم😐😂

عزیزممممم.عذاب وجدان گرفتم گفتم شاید من خیلی بهش توجه ندارم😐😂

حالا بزار رآه بره‌ . آیلین میره زیر میز ناهار خوری کله اش میخوره به صندلی.....همش ما دوتا زیر میزیم

1378
حالا بزار رآه بره‌ . آیلین میره زیر میز ناهار خوری کله اش میخوره به صندلی.....همش ما دوتا زیر میزیم

وای راه میره؟ای خداااااااااااا اونو شکر بریز درسته بخورش😋😋😋😋😋

محافظ سر بگیر مثله یه کوله پشتشه و هر طرفم بچرخه چیزیش نمیشه

باید برم ببینم پیدا میکنم

وای راه میره؟ای خداااااااااااا اونو شکر بریز درسته بخورش😋😋😋😋😋

اره ۹ ماهش شد راه افتاد 😂😂😂 والاه انقدر همه میخورن به خودم نمیرسه. دیشب رفته بودم مهمونی دست خالم گرفته میگه دَدَ😂😂 یا میره جلو در میشه دد...بند نمیشه تو خونه

اره ۹ ماهش شد راه افتاد 😂😂😂 والاه انقدر همه میخورن به خودم نمیرسه. دیشب رفته بودم مهمونی دست خالم ...

ای جونم چقد شیرینه ماشالله اسفند دود کن براش همیشه😍😍😍😍

1364