2726
عنوان

شغل همسرتون چیه؟آیا خودتون هم شاغلید؟دوس دارید شاغل باشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 101 پست

شاغل نیستم همسرم وکیل دادگستری هست و دوست داشتم استخدامی ها شرکت کنم ولی شوهرم میگه همون‌پول رو بهت میدم ولی روح‌و روانت رو خسته نکن بجاش برو بیرون و‌کلاسهای متفرقه اما من دودل هستم

کار کردن خیلی بهتر از خونه موندنه

درسته اما یه کار راحت نه کار من که 5 عصر میرسم خونه و 6 صبح باید بیدار شم

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاغل نیستم همسرم وکیل دادگستری هست و دوست داشتم استخدامی ها شرکت کنم ولی شوهرم میگه همون‌پول رو بهت ...

به نظر منم خودتو سرگرم کن کارکردن ادمو مستهلک و فرسوده میکنه به مرور زمان

2728
الان تموم زنای دکتر مهندس وکیل میریزن اینجا😑

به علاوه  اونایی که میگن‌به تو‌چه و  یه عده که در هر حالتی سعی میکنن روشنفکر باشن حتی اگه ربطی نداشته باشه‌ این دو دسته رو یادتون رفت 😂

شاغل بودم الان خانه دار وخیلی راضی، اصلااا دوست ندارم برم دوباره سرکار 

دوست دارم کنار بچه هام باشم و در آرامش بزرگشون کنم انشالله... 

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
یه کار پاره وقت یا سه چهار روز در هفته‌خوبه

اره اما کو کار؟بعدشم من هرکاری دوس ندارم کار دولتی میخوام چون الان جایی که هستم دولتیه

همسرم آتشنشان 

خودمم پرستار ولی کار نمیکنم 😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
به علاوه  اونایی که میگن‌به تو‌چه و  یه عده که در هر حالتی سعی میکنن روشنفکر باشن حتی اگه ...

🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌مرسی که یادم انداختی😅

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
به نظر منم خودتو سرگرم کن کارکردن ادمو مستهلک و فرسوده میکنه به مرور زمان

شوهرم میگه تو محیط کار فرسوده میشی اینجوری هر وقت بخوای هر کاری میکنی و دست و پات بسته نیس خصوصا بچه دار بشی عصبی و تندخو میشی تعادل برقرار کردنه سخته و اگر تو خونه باشی انرژی بیشتری برای کار من دارم 

من و شوهرم هر دو کارمندیم

همکار هم هستین اما تو دو شهر متفاوت

راضی ام چون به کارم علاقه دارم کاملا تخصصی اما بعضی وقتا خیلی خسته میشم

دو تا همکار خیلی بد داریم تو اداره همه از دستشون ناراحتن وجودشون جو اداره رو بهم ریخته

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
شوهرم کارخونه شوینده داره.خودمم پرستارم.فعلا استعلاجیم...ولی حوصلم سر میره تو خونه...دوس دارم کارمند ...

منم امروز خونم سخته البته شاید بخاطر اینه که مریضم استعلاجیم ولی در کل بدون همسرم تو خونه بودن رو دوست ندارم 

2706